Igor Kopeć-Sobczyński zgromadził sześć punktów, ale po zwycięstwie w biegu dodatkowym z Karolem Żupińskim, zajał ósme miejsce w finale Srebrnego Kasku, czym zapewnił sobie awans do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Srebrny Kask, którego finał rozegrano w Gdańsku, zdobył Dominik Kubera. Oprócz faworyzowanego Żupińskiego, za plecami naszego juniora znaleźli się także Szymon Szlauderbach czy Rafał Karczmarz.

Klasyfikacja końcowa:
1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Trofimow jr (Motor Lublin) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,2,3,3,2)
4. Mateusz Tonder (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 12 (2,3,2,2,3)
5. Norbert Krakowiak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 11 (3,3,2,2,1)
6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 10 (1,2,1,3,3)
7. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 9 (0,2,3,2,2)
8. Igor Kopeć-Sobczyński (eWinner Apator Toruń) – 6+3 (1,1,1,0,3)
9. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6+2 (3,2,0,1,u)
10. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 5 (2,w,u,2,1)
11. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 5 (1,0,1,1,2)
12. Damian Pawliczak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 5 (1,1,2,1,w)
13. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 3 (2,0,1,0,0)
14. Damian Stalkowski (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 2 (0,0,2,w,-)
15. Marcin Turowski (MrGarden GKM Grudziądz) – 1 (0,1,d,d,0)
16. Rafał Karczmarz (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 1 (0,1,-,-,-)
17. Kamil Nowacki (PGG ROW Rybnik) – 1 (1,0)
18. Tomasz Orwat (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 1 (d,1)

Bieg po biegu:
1. Żupiński, Liszka, Świdnicki, Stalkowski
2. Miśkowiak, Trofimow jr, Cierniak, Lampart
3. Kubera, Szlauderbach, Kopeć-Sobczyński, Turowski
4. Krakowiak, Tonder, Pawliczak, Karczmarz
5. Trofimow jr, Żupiński, Karczmarz, Szlauderbach (w/u2)
6. Krakowiak, Cierniak, Kopeć-Sobczyński, Liszka
7. Kubera, Miśkowiak, Pawliczak, Świdnicki
8. Tonder, Lampart, Turowski, Stalkowski
9. Kubera, Tonder, Cierniak, Żupiński
10. Trofimow jr, Pawliczak, Liszka, Turowski (d4)
11. Lampart, Krakowiak, Świdnicki, Szlauderbach (u2)
12. Miśkowiak, Stalkowski, Kopeć-Sobczyński, Orwat (d4)
13. Miśkowiak, Krakowiak, Żupiński, Turowski (d4)
14. Kubera, Lampart, Nowacki, Liszka
15. Trofimow jr, Tonder, Świdnicki, Kopeć-Sobczyński
16. Cierniak, Szlauderbach, Pawliczak, Stalkowski (w/u4)
17. Kopeć-Sobczyński, Lampart, Żupiński (u3) Pawliczak (w/u4),
18. Tonder, Miśkowiak, Szlauderbach, Liszka
19. Cierniak, Świdnicki, Orwat, Turowski
20. Kubera, Trofimow jr, Krakowiak, Nowacki, Stalkowski (w/2 min.)
21 (o 8. miejsce i awans do finału MIMP). Kopeć-Sobczyński, Żupiński
22 (o 2. miejsce). Trofimow, Miśkowiak

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl