YOUTUBE

X

TIKTOK

IMP: Awans Przedpełskiego do półfinału

Paweł Przedpełski zdobył dwanaście punktów i zajął trzecie miejsce w eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski, którą rozegrano w Gdańsku. Nasz zawodnik wywalczył awans do półfinału tej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa:
1. Krzysztof Buczkowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Wiktor Przyjemski (Orlen Oil Motor Lublin) – 12 (3,u,3,3,3)
3. Paweł Przedpełski (KS Apator Toruń) – 12 (2,3,3,2,2)
4. Krzysztof Kasprzak (Energa Wybrzeże Gdańsk) – 11 (3,2,2,2,2)

5. Tomasz Gapiński (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 11 (2,1,2,3,3)

6. Jakub Miśkowiak (ebut.pl Stal Gorzów) – 10 (3,2,3,1,1)
7. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) – 9 (1,3,1,3,1)
8. Mateusz Tonder (Energa Wybrzeże Gdańsk) – 9 (2,2,1,1,3)
9. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 7 (0,d,2,2,3)
10. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,1,1,2,2)
11. Seweryn Orgacki (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 4 (1,3,d,u,ns)
12. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 4 (2,2,u,ns,ns)
13. Miłosz Wysocki (Energa Wybrzeże Gdańsk) – 4 (1,t,1,1,1)
14. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) – 2 (0,w,2,ns,ns)
15. Maksym Borowiak (Innpro ROW Rybnik) – 2 (0,1,0,1,ns)
16. Adrian Gała (Energa Wybrzeże Gdańsk) – 0 (d,-,ns,ns,ns)
17. Bartosz Tyburski (Energa Wybrzeże Gdańsk) – 0 (t)
18. Krystian Pieszczek (Texom Stal Rzeszów) – 0 (-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (66,31) Kasprzak, Tonder, Wysocki, Gała (d), Pieszczek (u/-)
2. (65,18) Przyjemski, Przedpełski, Jabłoński, Borowiak
3. (65,63) Miśkowiak, Gapiński, Orgacki, Paluch
4. (66,38) Buczkowski, Łobodziński, Zengota, Pludra
5. (66,41) Buczkowski, Tonder, Przyjemski (u2), Paluch (w/su)
6. (67,28) Orgacki, Łobodziński, Borowiak, Tyburski (t)
7. (65,94) Zengota, Miśkowiak, Jabłoński, Wysocki (t)
8. (66,38) Przedpełski, Kasprzak, Gapiński, Pludra (d4)
9. (66,03) Miśkowiak, Pludra, Tonder, Borowiak
10. (66,47) Przyjemski, Gapiński, Zengota, Gała (ns)
11. (66,63) Przedpełski, Paluch, Wysocki, Łobodziński (u4)
12. (66,75) Buczkowski, Kasprzak, Jabłoński, Orgacki (d4)
13. (66,50) Gapiński, Jabłoński, Tonder, Łobodziński (ns)
14. (66,59) Buczkowski, Przedpełski, Miśkowiak, Gała (ns)
15. (66,38) Przyjemski, Pludra, Wysocki, Orgacki (u4)
16. (66,81) Zengota, Kasprzak, Borowiak, Paluch (ns)
17. (66,53) Tonder, Przedpełski, Zengota, Orgacki (ns)
18. (66,31) Pludra, Jabłoński, Gała (ns), Paluch (ns)
19. (66,50) Gapiński, Buczkowski, Wysocki, Borowiak (ns)
20. (66,09) Przyjemski, Kasprzak, Miśkowiak, Łobodziński (ns)
21. (65.75) Kasprzak, Gapiński

NCD: 65,18 – uzyskał Wiktor Przyjemski w II biegu.

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij