Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 roku, kibice żużla nie będą mieli możliwości uczestniczenia w zawodach żużlowych. Nie jest to dobra informacja zarówno dla fanów jak i Klubów, a zawody w ramach PGE Ekstraligi odbywać się będą przy pustych trybunach.

Klub Sportowy Toruń SA przygotował dla posiadaczy karnetów na tę okoliczność dwa rozwiązania, z których będą mogli skorzystać kibice czarnego sportu w Grodzie Kopernika.

  1. Kibice, którzy zdecydują się zachować karnety na sezon 2021 uzyskają dodatkową bonifikatę na zakup karnetów na sezon 2022, o równowartości ilości odwołanych spotkań w obecnym sezonie. Jednocześnie każdy Kibic, który zdecyduje się na takie rozwiązanie, przy zakupie karnetu na sezon 2022, otrzyma specjalny limitowany szalik klubowy, w podziękowaniu za lojalność w tym trudnym dla nas pandemicznym roku.
  1. Kibice, którzy zdecydują się dokonać zwrotu zakupionych na sezon 2021 karnetów, mają taką możliwość w terminie do dnia 30 kwietnia 2021 roku. By zwrócić karnet należy uzupełnić formularz znajdujący się  TUTAJ

UWAGA. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, Klub Sportowy Toruń SA ma 180 dni na zwrot należności za zwrócone karnety.

W przypadku pytań i niejasności, prosimy o kontakt z Klubem:
telefon: (56) 651 80 66 oraz 669 998 671
adres e-mail: biuro@speedway.torun.pl
strona internetowa: www.speedway.torun.pl