Jason Doyle wygrał PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, które rozegrano na toruńskiej Motoarenie. W finale Australijczyk wyprzedził na dystansie Janusza Kołodzieja, a trzeci był Bartosz Zmarzlik. Paweł Przedpełski i Jack Holder odpadli w fazie barażowej zajmując odpowiednio dziewiąte i ósme miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
1. Jason Doyle (Australia, Fogo Unia Leszno) – 11+3 (0,3,3,3,2)
2. Janusz Kołodziej (Polska, Fogo Unia Leszno) – 8+3+2 (3,0,1,3,1)
3. Bartosz Zmarzlik (Polska, Moje Bermudy Stal Gorzów) – 12+1 (3,1,3,3,2)
4. Nicki Pedersen (Dania, ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) – 8+3+w (1,2,2,2,1)
5. Mikkel Michelsen (Dania, Motor Lublin) – 11+2 (2,2,2,2,3)
6. Artiom Łaguta (Rosja, Betard Sparta Wrocław) – 10+2 (1,2,3,1,3)
7. Jakub Miśkowiak (Polska, Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 10+1 (1,3,1,1,3)
8. Jack Holder (Australia, eWinner Apator Toruń) – 9+1 (2,1,3,2,1)
9. Paweł Przedpełski (Polska, eWinner Apator Toruń) – 9+0 (3,1,2,0,3)
10. Emil Sajfutdinow (Rosja, Fogo Unia Leszno) – 9+0 (1,3,1,1,3)
11. Martin Vaculik (Słowacja, Moje Bermudy Stal Gorzów) – 6 (2,0,0,3,1)
12. Patryk Dudek (Polska, Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) – 6 (d,3,1,0,2)
13. Tai Woffinden (Wielka Brytania, Betard Sparta Wrocław) – 3 (3,d,d,ns,-)
14. Wiktor Jasiński (Polska, Moje Bermudy Stal Gorzów) – 3 (0,1,2,0,0)
15. Mateusz Cierniak (Polska, Motor Lublin) – 3 (1,1,0,1,w)
16. Krzysztof Lewandowski (Polska, eWinner Apator Toruń) – 2 (0,2,0,0,d)
17. Leon Madsen (Dania, Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (60,72) Przedpełski, Holder, Cierniak, Dudek (d2)
2. (60,35) Zmarzlik, Vaculik, Łaguta, Doyle
3. (60,72) Woffinden, Michelsen, Pedersen, Lewandowski
4. (60,53) Kołodziej, Miśkowiak, Sajfutdinow, Madsen
5. (61,38) Miśkowiak, Michelsen, Przedpełski, Vaculik
6. (61,53) Sajfutdinow, Łaguta, Holder, Woffinden (d4)
7. (60,94) Doyle, Lewandowski, Cierniak, Kołodziej
8. (60,50) Dudek, Pedersen, Zmarzlik, Jasiński, Madsen (ns)
9. (61,53) Łaguta, Przedpełski, Jasiński, Lewandowski, Madsen (ns)
10. (61,06) Holder, Pedersen, Kołodziej, Vaculik
11. (60,60) Zmarzlik, Michelsen, Sajfutdinow, Cierniak
12. (60,31) Doyle, Miśkowiak, Dudek, Woffinden (d3)
13. (62,28) Doyle, Pedersen, Sajfutdinow, Przedpełski
14. (61,22) Zmarzlik, Holder, Miśkowiak, Lewandowski
15. (61,00) Vaculik, Jasiński, Cierniak, Woffinden (ns), Madsen (ns)
16. (60,01) Kołodziej, Michelsen, Łaguta, Dudek
17. (61,47) Przedpełski, Zmarzlik, Kołodziej, Jasiński
18. (60,72) Michelsen, Doyle, Holder, Jasiński
19. (60,25) Łaguta, Miśkowiak, Pedersen, Cierniak (w/su)
20. (60,56) Sajfutdinow, Dudek, Vaculik, Lewandowski (d4)

Klasyfikacja po części zasadniczej turnieju:
1. Bartosz Zmarzlik – 12 (3,1,3,3,2) – awans do finału
2. Jason Doyle – 11 (0,3,3,3,2) – awans do finału
3. Mikkel Michelsen – 11 (2,2,2,2,3)
4. Artiom Łaguta – 10 (1,2,3,1,3)
5. Jakub Miśkowiak – 10 (2,3,1,1,3)
6. Paweł Przedpełski – 9 (3,1,2,0,3)
7. Emil Sajfutdinow – 9 (1,3,1,1,3)
8. Jack Holder – 9 (2,1,3,2,1)
9. Janusz Kołodziej – 8 (3,0,1,3,1)
10. Nicki Pedersen – 8 (1,2,2,2,1)
11. Martin Vaculik – 6 (2,0,0,3,1)
12. Patryk Dudek – 6 (d,3,1,0,2)
13. Tai Woffinden – 3 (3,d,d,ns,-)
14. Wiktor Jasiński – 3 (0,1,2,0,0)
15. Mateusz Cierniak – 3 (1,1,0,1,w)
16. Krzysztof Lewandowski – 2 (0,2,0,0,d)
17. Leon Madsen – 0 (0,-,-,-,-)

Biegi barażowe o udział w finale:
21. (60,69) Kołodziej (C), Michelsen (A), Holder (D), Przedpełski (B)
22. (60,75) Pedersen (C), Łaguta (A), Miśkowiak (D), Sajfutdinow (B)

Finał:
23. (60,44) Doyle (D), Kołodziej (B), Zmarzlik (A), Pedersen (C-w)