12 kwietnia 2022 roku Klub Sportowy Toruń rozpoczyna sprzedaż biletów na mecz FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Bilety będzie można zakupić przez stronę www.kstorun.kupbilety.pl, a także w kasie Klubu (środa-piątek w godzinach 10:00-16:00).

Sobotni mecz będzie pierwszym spotkaniem, które odbędzie się na toruńskiej Motoarenie w sezonie 2022 – Bardzo się cieszymy, że w ten świąteczny dzień będziemy mogli spotkać się na trybunach. Pierwszy mecz na domowym torze to dodatkowe emocje, których nie możemy się już doczekać.  – powiedziała Ilona Termińska.

Najbliższy mecz z ARGED MALESĄ Ostrów Wlkp. zostanie rozegrany w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 18:00. – Jestem przekonana, że oba zespoły stworzą fantastyczne widowisko, dlatego już teraz bardzo gorąco zachęcam do zakupu biletów oraz głośnego dopingu na trybunach toruńskiego stadionu. – zakończyła prezes toruńskiego Klubu

Sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie rozpocznie się we wtorek, 12 kwietnia za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl. Stacjonarnie bilety będą dostępne w kasie Klubu w dniach środa – piątek w godzinach 10:00-16:00.

UWAGA! Bilety na sektor gości będą dostępne tylko i wyłącznie przed meczem w kasie nr 4 od godziny 16:00.

Ceny biletów na spotkanie FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – ARGED MALESA Ostrów Wlkp.:

Strefa Niebieska

Bilet Normalny – 55 złotych

Bilet Ulgowy – 35 złotych (do 18 roku życia)

Strefa Zielona

Bilet Normalny – 50 złotych

Bilet Ulgowy – 35 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

Strefa Czerwona

Bilet normalny – 150 złotych

#ŻyjeMyŻużlem