1 sierpnia 2022 roku Klub Sportowy Toruń rozpoczyna sprzedaż biletów na mecz FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – BETARD SPARTA Wrocław. Bilety można zakupić przez stronę www.kstorun.kupbilety.pl oraz w kasie Klubu (poniedziałek-piątek w godzinach 10:00-16:00).

Spotkanie z drużyną z Dolnego Śląska odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia. – Podczas ostatniego meczu na Motoarenie nasi kibice pokazali, że ciągle kochają żużel i chętnie chcą zasiadać na toruńskim stadionie. Bardzo nas to cieszy i mamy nadzieję, że tak będzie podczas meczu z Betardem Spartą. W końcu przyjeżdża do nas Mistrz Polski! – powiedziała Ilona Termińska.

Mecz XIV rundy PGE Ekstraligi zostanie rozegrany w niedzielę, 7 sierpnia 2022 roku o godzinie 16:30. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczyna się w poniedziałek, 1 sierpnia 2022 roku za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl. Stacjonarnie bilety będą dostępne w kasie Klubu w dniach poniedziałek – piątek w godzinach 10:00 – 16:00. W dniu zawodów kasy będą czynne od godziny 14:30. – Jeszcze raz chcielibyśmy zaprosić do zakupu biletów w przedsprzedaży, czy to za pośrednictwem naszej strony, czy też stacjonarnie. Wielu kibiców czekało do ostatniej chwili i przed meczem z Gorzowianami utworzyły się bardzo duże kolejki. Przepustowość bramek Motoareny to 7000 kibiców na godzinę, a zatem by pomieścić około 10000 widzów potrzebne jest przynajmniej półtorej godziny. Proszę o tym pamiętać, gdyż jako organizator nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć. Kibice często przychodzą na ostatnią chwilę, stoją w kolejkach, a potem pretensje mają do Klubu, że nie zobaczyli pierwszych biegów. Bardzo mi z tego powodu przykro, dlatego jeszcze raz proszę o wcześniejszy zakup wejściówek – zakończyła prezes toruńskiego Klubu.

UWAGA! Bilety na sektor gości będą dostępne tylko i wyłącznie przed meczem w kasie nr 4 od godziny 14:30. Cena biletu: 60 zł.

Ceny biletów na spotkanie FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – BETARD SPARTA Wrocław.

Strefa Niebieska:

Bilet Normalny – 55 złotych

Bilet Ulgowy – 35 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych

Strefa Zielona:

Bilet Normalny – 50 złotych

Bilet Ulgowy – 35 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych

Strefa Czerwona:

Bilet normalny – 150 złotych

#ŻyjeMyŻużlem