22 lipca 2020 roku Klub Sportowy Toruń rozpocznie sprzedaż biletów na mecz eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź. Z racji na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 na Motoarenę tego dnia będzie mogła wejść ograniczona ilość osób.

Organizatorzy zawodów mieli nadzieję, że tym razem na trybunach będzie mogło zasiąść więcej kibiców aniżeli 25% pojemności stadionu. Ostatecznie do dnia dzisiejszego odpowiednie rozporządzenie nie weszło w życie. 

Pomimo zapowiedzi nowe rozporządzenia nie weszły jeszcze w życie, a to oznacza, że podczas 3. Kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej stadiony ponownie będą wypełnione w 25%. – Bardzo się cieszyliśmy, że obostrzenia miały zostać poluźnione, a kibice w większej ilości mieli się pojawić już w najbliższą sobotę na Motoarenie. Nie ma nic gorszego niż jazda przy pustych trybunach i jest to zdanie zarówno moje jak i zawodników. Niestety pomimo zapowiedzi do dnia dzisiejszego nie ma rozporządzenia, które pozwalałoby wpuścić na stadion więcej fanów, niż 25% pojemności stadionu. Musimy zatem zastosować wariant z pierwszego meczu, kiedy to zmierzyliśmy się z Gnieznem – powiedziała prezes Ilona Termińska.

Najbliższy mecz z Orłem Łódź zostanie rozegrany w sobotę, 25 lipca o godzinie 14.00. – Jazda w eWinner 1. Lidze Żużlowej przynosi nam wiele nowości. Jeszcze nigdy nie jechaliśmy meczu w sobotę o takiej godzinie. Jestem jednak przekonana, że oba zespoły stworzą fantastyczne widowisko dlatego już teraz bardzo gorąco zachęcam do zakupu biletów oraz głośnego dopingu w najbliższy weekend. Zawodnicy jak na razie spisują się znakomicie, dlatego też wierzę, że wspólnie, pomimo małej ilości kibiców na trybunach, stworzymy niezapomniany spektakl. Pamiętajmy, że jesteśmy #RazemSilniejsi! – zakończyła prezes toruńskiego Klubu

Sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie rozpocznie się w środę, 22 lipca o godzinie 12.00. Bilety będzie można zakupić poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl.

Ceny biletów na spotkanie eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź

Strefy Niebieska oraz Zielona:

Bilet Normalny – 40 złotych

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

UWAGA: Podczas transakcji kibice proszeni są o kupno biletu na “miejsce stojące” , a następnie zajmują miejsce oznaczone specjalną naklejką. Karnetowicze z kolei proszeni są o zajęcie krzesełek najbliżej swoich miejsc, wybranych podczas zakupu wejściówki całorocznej.

#RazemSilniejsi     #ŻyjeMyŻużlem