Już w najbliższy piątek, 31 lipca 2020 roku Klub Sportowy Toruń rozpocznie sprzedaż biletów na mecze z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Dzięki zmianom w rozporządzeniu Rady Ministrów, na stadion będzie mogło wejść więcej osób niż do tej pory.

Pomimo wielu ograniczeń oraz reżimu sanitarnego kluby mają powody do radości. Nowe rozporządzenia pozwalają na zapełnienie stadionów w 50 %, a nie jak do tej pory w 25 %. – Bardzo się cieszymy, że obostrzenia zostały poluźnione i kibice w większej ilości będą mogli się pojawić w przyszły czwartek oraz w sobotę na Motoarenie. Terminarz zgotował nam niezły maraton, ale jestem przekonana, że kibice pojawią się w większej ilości na naszym stadionie. Nie ma nic gorszego niż jazda przy pustych trybunach i jest to zdanie zarówno moje, jak i zawodników – powiedziała prezes Ilona Termińska.

Toruński zespół odjedzie trzy spotkania w zaledwie sześć dni, w tym dwa u siebie . – Jazda w eWinner 1. Lidze Żużlowej przynosi nam wiele nowości. Obecnie pakujemy się już na długi wyjazd do Daugavpils, gdzie w niedzielę o godzinie 14.00 pojedziemy z miejscowym Lokomotivem. Wrócimy w poniedziałek nad ranem i tak naprawdę z marszu będziemy przygotowywać się do dwóch kolejnych spotkań. Czwartkowy mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zaczniemy o godzinie 20.15, z kolei spotkanie sobotnie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk rozpoczniemy o 14.00. Zgodnie z zapowiedzią, przy większej ilości kibiców na trybunach ceny biletów uległy obniżce, dlatego liczę, że oba mecze obejrzymy przy większej niż ostatnio ilości kibiców na trybunach. Pamiętajmy, że jesteśmy #RazemSilniejsi! – zakończyła prezes toruńskiego Klubu.

Sprzedaż biletów na oba spotkania rozpocznie się w piątek, 31 lipca o godzinie 10.00. 

Bilety będzie można zakupić poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl.

Ceny biletów: 

STREFA NIEBIESKA:

Bilet Normalny – 35 złotych;

Bilet Ulgowy – 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

STREFA ZIELONA:

Bilet Normalny – 30 złotych;

Bilet Ulgowy – 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

#RazemSilniejsi     #ŻyjeMyŻużlem