Klub Sportowy Toruń zaprasza kibiców na kolejny „Video Czwartek”, który odbędzie się 13 lutego 2020 roku w „Speedway Restauracji” na Motoarenie. Początek spotkania o godzinie 18:00. 

Przed nami kolejny „Video Czwartek”. Zapraszamy wszystkich Kibiców na spotkanie z naszym managerem Tomkiem Bajerskim oraz jego gościem specjalnym. Przy okazji ostatniego „Video Czwartku” bawiliśmy się niesamowicie! Takich historii, jakie opowiadają nam nasi goście, nie usłyszycie nigdzie indziej – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Gospodarzem tegorocznej edycji „Video Czwartków” jest menager toruńskiej drużyny – Tomasz Bajerski – W najbliższy czwartek moim gościem specjalnym będzie Robert Sawina. Mogę Państwu obiecać, że nie będziecie się nudzić. Robert z pewnością opowie nam kilka ciekawych historii sprzed lat. Będzie to drugie z czterech zaplanowanych spotkań z kibicami w „Speedway Restauracji”. Jestem przekonany, że na każdym z nich będziecie się Państwo bawić wyśmienicie – zakończył z uśmiechem na ustach manager toruńskiej drużyny, Tomasz Bajerski.