Klub Sportowy Toruń ma dobrą wiadomość dla Kibiców – wracają „Video Czwartki”. Pierwszy z nich już 23 stycznia 2020 roku. Początek spotkania, które odbędzie się w restauracji na Motoarenie, o godzinie 18.30.

Tak jak obiecaliśmy naszym Kibicom, wracamy do sprawdzonego formatu. „Video Czwartki” to wspaniała okazja do przedsezonowych spotkań. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców już 23 stycznia na pierwsze spotkanie z Tomaszem Bajerskim, który podczas „Video Czwartków” będzie zapraszał gości specjalnych. Jak zwykle spotykamy się w Speedway Restauracji o godzinie 18.30 – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Gospodarzem tegorocznej edycji „Video Czwartków” został menadżer toruńskiej drużyny – Tomasz Bajerski – Bardzo się cieszę, że „Video Czwartki” zostały wznowione. W tym sezonie będę miał przyjemność zapraszać na spotkania z Kibicami gości specjalnych. W najbliższy czwartek powspominamy dawne lata z osobą, którą spotkałem na swojej drodze podczas mojej żużlowej kariery wielokrotnie. Mowa tutaj o Mariuszu Puszakowskim, który obiecuję, będzie idealnym mówcą podczas czwartkowego spotkania. Całość poprowadzi Marcin „Puła” Pułaczewski, a ja dla kibiców mam przygotowane nagrody niespodzianki – zakończył manager toruńskiej drużyny, Tomasz Bajerski.