YOUTUBE

X

TIKTOK

MIMP: Lewandowski awansował do finału

Krzysztof Lewandowski awansował do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski! Nasz zawodnik zajął trzecie miejsce po biegu dodatkowym z Kacprem Łobodzińskim w Gnieźnie. Bardzo blisko awansu był też Antoni Kawczyński, ale ostatecznie był piąty. Z dalszej rywalizacji odpadli Oskar Rumiński i Mateusz Affelt.

Wyniki eliminacji MIMP w Ostrowie Wielkopolskim:

Klasyfikacja końcowa:
1. Krzysztof Sadurski – 13 (3,3,1,3,3)
2. Oskar Hurysz – 13 (2,2,3,3,3)
3. Oskar Paluch – 12+3 (3,3,2,1,3)
4. Gracjan Szostak – 12+2 (3,3,3,2,1)
5. Paweł Sitek – 12+1 (0,3,3,3,3)
6. Jan Przanowski – 9 (2,1,3,1,2)
7. Jakub Żurek – 8 (0,2,2,2,2)
8. Oskar Rumiński – 8 (2,1,1,2,2)
9. Seweryn Orgacki – 7 (1,2,1,3,0)
10. Tobiasz Potasznik – 6 (1,2,w,2,1)
11. Oskar Chatłas – 5 (0,1,2,1,1)
12. Kuba Wojtyńka – 4 (2,0,2,0,0)
13. Kacper Warduliński – 4 (1,1,0,1,1)
14. Kacper Grzelak – 3 (3,-,-,-,-)
15. Piotr Piotrowski-Prędki – 3 (1,0,0,0,2)
16. Franciszek Dymowski – 1 (0,0,0,1,0)
17. Bartosz Tyburski – 0 (d,t,t,-,-)

Bieg po biegu:
1. (67,73) Szostak, Rumiński, Potasznik, Sitek
2. (66,29) Paluch, Przanowski, Warduliński, Chatłas
3. (66,31) Sadurski, Hurysz, Orgacki, Żurek
4. (66,44) Grzelak, Wojtyńka, Piotrowski-Prędki, Tyburski (d)
5. (65,19) Sitek, Hurysz, Przanowski, Wojtyńka
6. (65,21) Paluch, Orgacki, Rumiński, Dymowski
7. Sadurski, Potasznik, Warduliński, Piotrowski-Prędki
8. (65,54) Szostak, Żurek, Chatłas, Dymowski
9. (65,62) Sitek, Paluch, Sadurski, Dymowski
10. (66,07) Przanowski, Żurek, Rumiński, Piotrowski-Prędki
11. (65,07) Hurysz, Chatłas, Dymowski, Potasznik (w)
12. (66,06) Szostak, Wojtyńka, Orgacki, Warduliński
13. (66,06) Sitek, Żurek, Warduliński, Dymowski
14. (65,56) Sadurski, Rumiński, Chatłas, Wojtyńka
15. (66,31) Orgacki, Potasznik, Przanowski
16. (65,82) Hurysz, Szostak, Paluch, Piotrowski-Prędki
17. (66,15) Sitek, Piotrowski-Prędki, Chatłas, Orgacki
18. (65,51) Hurysz, Rumiński, Warduliński
19. (66,61) Paluch, Żurek, Potasznik, Wojtyńka
20. (65,76) Sadurski, Przanowski, Szostak
21. (65,78) Paluch, Szostak, Sitek

Wyniki eliminacji MIMP w Gnieźnie:

Klasyfikacja końcowa:
1. Kevin Małkiewicz – 14 (2,3,3,3,3)
2. Hubert Jabłoński – 12 (2,2,3,3,2)
3. Krzysztof Lewandowski – 11+3 (1,3,3,1,3)
4. Kacper Łobodziński – 11+2 (3,3,2,3,0)
5. Antoni Kawczyński – 9 (3,2,2,2,d)
6. Mateusz Bartkowiak – 9 (3,1,1,2,2)
7. Mikołaj Czapla – 9 (2,1,3,2,1)
8. Bartosz Nowak – 8 (3,0,1,2,2)
9. Nikodem Mikołajczyk – 8 (1,2,0,3,2)
10. Wiktor Rafalski – 7 (1,3,1,1,1)
11. Patryk Budniak – 6 (1,1,2,1,1)
12. Emil Maroszek – 5 (2,0,d,0,3)
13. Kacper Mania – 4 (0,2,2,0,w)
14. Franciszek Majewski – 3 (u,w,0,0,3)
15. Miłosz Wysocki – 2 (0,1,1,0,-)
16. Jędrzej Chmura – 1 (0,0,0,1,0)
17. Mateusz Latała – 1 (1)
18. Mikołaj Duchiński – NS

Bieg po biegu:
1. Bartkowiak, Czapla, Budniak, Chmura
2. Kawczyński, Jabłoński, Lewandowski, Mania
3. Nowak, Maroszek, Mikołajczyk, Majewski (u)
4. Łobodziński, Małkiewicz, Rafalski, Wysocki
5. Łobodziński, Mania, Budniak, Majewski (w)
6. Lewandowski, Mikołajczyk, Wysocki, Chmura
7. Małkiewicz, Jabłoński, Czapla, Maroszek
8. Rafalski, Kawczyński, Bartkowiak, Nowak
9. Lewandowski, Budniak, Rafalski, Maroszek (d)
10. Małkiewicz, Mania, Nowak, Chmura
11. Czapla, Kawczyński, Wysocki, Majewski
12. Jabłoński, Łobodziński, Bartkowiak, Mikołajczyk
13. Jabłoński, Nowak, Budniak, Wysocki
14. Łobodziński, Kawczyński, Chmura, Maroszek
15. Mikołajczyk, Czapla, Rafalski, Mania
16. Małkiewicz, Bartkowiak, Lewandowski, Majewski
17. Małkiewicz, Mikołajczyk, Budniak, Kawczyński (d)
18. Majewski, Jabłoński, Rafalski, Chmura
19. Lewandowski, Nowak, Czapla, Łobodziński
20. Maroszek, Bartkowiak, Latała, Mania (w)
21. Lewandowski, Łobodziński

Wyniki eliminacji MIMP w Opolu

Klasyfikacja końcowa:
1. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Franciszek Karczewski (Polonia Bydgoszcz) – 12+3 (2,3,3,2,2)
3. Jakub Stojanowski (Stal Gorzów) – 12+2 (3,1,2,3,3)
4. Szymon Bańdur (Wilki Krosno) – 12+1 (2,3,3,1,3)
5. Oskar Stępień (Kolejarz Opole) – 10 (3,0,1,3,3)
6. Filip Seniuk (Sparta Wrocław) – 10 (3,3,2,0,2)
7. Eryk Farański (Falubaz Zielona Góra) – 9 (1,1,2,2,3)
8. Kacper Tkocz (ROW Rybnik) – 8 (2,2,1,3,t)
9. Bartosz Śmigielski (Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,2,2,2,0)
10. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 7 (1,2,3,0,1)
11. Kacper Teska (PSŻ Poznań) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Tobiasz Jakub Musielak (Polonia Piła) – 4 (0,1,1,1,1)
13. Emil Konieczny (Unia Leszno) – 3 (0,t,1,2)
14. Mateusz Affelt (KS Apator Toruń) – 3 (1,0,1,1,0)
15. Jakub Fabisz (Kolejarz Opole) – 2 (0,1,0,0,1)
16. Szymon Wolski (Włókniarz Częstochowa) – 0 (w,0,0,0,0)
17. Dastin Łukaszczyk (Kolejarz Opole) – 0 (0,0)
18. Olivier Buszkiewicz (Polonia Bydgoszcz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (62,06) Stępień, Tkocz, Affelt, Fabisz
2. (62,26) Stojanowski, Bańdur, Farański, Musielak
3. (62,18) Mencel, Karczewski, Juskowiak, Buszkiewicz (w)
4. (61,85) Seniuk, Śmigielski, Teska, Wolski (w)
5. (62,85) Mencel, Śmigielski, Stojanowski, Stępień
6. (61,57) Seniuk, Tkocz, Farański, Konieczny
7. (61,71) Bańdur, Juskowiak, Fabisz, Wolski
8. (62,31) Karczewski, Teska, Musielak, Affelt
9. (63,25) Juskowiak, Farański, Stępień, Teska
10. (62,16) Karczewski, Stojanowski, Tkocz, Wolski
11. (62,68) Mencel, Seniuk, Musielak, Fabisz
12. (63,03) Bańdur, Śmigielski, Affelt, Łukaszczyk
13. (63,25) Stępień, Karczewski, Bańdur, Seniuk
14. (64,19) Tkocz, Śmigielski, Musielak, Juskowiak
15. (62,59) Stojanowski, Teska, Konieczny, Fabisz
16. (63,44) Mencel, Farański, Affelt, Wolski
17. (63,55) Stępień, Konieczny, Musielak, Wolski
18. (62,99) Bańdur, Mencel, Teska, Łukaszczyk
19. (63,17) Farański, Karczewski, Fabisz, Śmigielski
20. (62,72) Stojanowski, Seniuk, Juskowiak, Affelt
21. (62,44) Karczewski, Stojanowski, Bańdur

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl i www.speedwaynews.pl

Udostępnij