W dotychczas rozegranych siedmiu spotkaniach i odjechanych 105 biegach eWinner 1. Ligi Żużlowej, nasi żużlowcy wygrali parowo łącznie 58 z nich, w tym 41 podwójnie i ponieśli zaledwie 16 porażek, w tym 6 w stosunku 1:5. Jak się okazuje, to Chris i Jack Holderowie najczęściej ze sobą startowali i jednocześnie przywieźli najwięcej punktów dla “Aniołów”. W zestawieniu znajdziemy jednak kilka innych duetów, które w lidze nie doznały ani jednej porażki. Bracia Holderowie są również najlepsi na wyjeździe, natomiast na Motoarenie jeszcze lepsi są Wiktor Kułakow z Jackiem Holderem. Zapraszamy do przestudiowania statystyk toruńskich par w sezonie 2020 z podziałem na mecze domowe i wyjazdowe.

W meczach na Motoarenie, Tomasz Bajerski często rotuje składem, dlatego łącznie w siedmiu spotkaniach ujrzeliśmy 21 różnych kombinacji zestawienia. Na wyjeździe pojawiło się 19 par, co łącznie dało 24 różne pary w całym sezonie.

Zestawienie policzył i przedstawił Robert Leśniewicz – zaprzyjaźniony z toruńskim klubem znakomity statystyk. Zdecydowaliśmy się nie publikować danych w przeliczeniu na jeden bieg każdej pary (średnia arytmetyczna) ze względu na różną ilość wyścigów duetów, co zaciemniłoby obraz wyliczeń.

Wyjaśnienie symboli w tabelach: M – liczba meczów, w których para wystąpiła razem, B – liczba biegów, w których para wystąpiła razem, P – liczba punktów zdobytych przez parę, BN – liczba punktów bonusowych zdobytych przez parę, Z – liczba zwycięstw, R – liczba remisów, P – liczba porażek.