Mateusz Affelt bez porażki wygrał rundę cyklu turniejów Nice Cup, którą rozegrano w Lesznie. Turniej był jednocześnie XI Memoriałem Władysława Pietrzaka.

Klasyfikacja końcowa:
1. Mateusz Affelt (KS Toruń) (3,3,3,3) 12+3
2. Mikołaj Czapla (Start Gniezno) (3,2,3,2) 10+2
3. Hubert Ścibak (Unia Leszno) (3,3,2,3) 11+1
4. Bartosz Głogowski (Polonia Bydgoszcz) (3,3,3,3) 12+D
5. Olivier Buszkiewicz (PSŻ Poznań) (3,3,W,3) 9
6. Kacper Kłosok (Kolejarz Rawicz) (2,1,3,3) 9
7. Kacper Szopa (Wilki Krosno) (2,3,3,1) 9
8. Ben Ernst (Polonia Piła) (3,0,2,2) 7
9. Kacper Teska (PSŻ Poznań) (2,2,3,W) 7
10. Mario Niedermeier (Landshut Devils) (1,3,2,1) 7
11. Mateusz Łopuski (Wybrzeże Gdańsk) (2,1,2,2) 7
12. Maris Strelcow (Lokomitive Daugavpils) (1,2,2,2) 7
13. Tobiasz Musielak (Unia Leszno) (1,U,2,3) 6
14. Błażej Wypior (Kolejarz Rawicz) (1,2,1,2) 6
15. Jakub Martyniak (Włókniarz Częstochowa) (0,2,1,2) 5
16. Mateusz Gzyl (Unia Tarnów) (2,1,1,0) 4
17. Patryk Budniak (Start Gniezno) (0,2,1,0) 3
18. Franciszek Majewski (Kolejarz Rawicz) (1,1,W,1) 3
19. Mychajło Tymoszczuk (Unia Tarnów) (W,1,1,1) 3
20. Nikita Kaulins (Lokomotiv Daugavpils) (2,U) 2
21. Kacper Klimek (Kolejarz Rawicz) (0,U,0,1) 1
22. Jędrzej Chmura (Start Gniezno) (1,U,D,W) 1
23. Marcin Ogrodnik (Polonia Piła) (D,1,W,W) 1
24. Szymon Szwacher (Start Gniezno) (W) 0

Bieg po biegu:

I grupa:
1. (64,03) Ścibak, Teska, Niedermeier, Martyniak
2. (62,94) Ernst, Kaulin, Chmura, Ogrodnik (D)
3. (64,62) Głogowski, Kłosok, Wypior, Tymoszczuk (W)
4. (64,53) Niedermeier, Wypior, Ogrodnik, Chmura (U)
5. (64,50) Głogowski, Martyniak, Tymoszczuk, Kaulin (U)
6. (63,68) Ścibak, Teska, Kłosok, Ernst
7. (63,66) Teska, Niedermeier, Tymoszczuk, Kaulin (NS)
8. (64,22) Kłosok, Ścibak, Martyniak, Chmura (D)
9. (63,87) Głogowski, Ernst, Wypior, Ogrodnik (W)
10. (63,85) Kłosok, Ernst, Tymoszczuk, Chmura (W)
11. (65,06) Głogowski, Martyniak, Ogrodnik (W), Teska (W)
12. (63,47) Ścibak, Wypior, Niedermeier, Kaulin (NS)

II grupa:
1. (62,72) Affelt, Łopuski, Musielak, Klimek
2. (63,69) Czapla, Szopa, Majewski, Budniak
3. (64,13) Buszkiewicz, Gzyl, Strelcow, Szwacher (W)
4. (64,60) Szopa, Strelcow, Majewski, Musielak (U)
5. (63,47) Buszkiewicz, Budniak, Łopuski, Szwacher (NS)
6. (63,43) Affelt, Czapla, Gzyl, Klimek (U)
7. (63,65) Affelt, Musielak, Budniak, Buszkiewicz (W)
8. (64,37) Szopa, Łopuski, Gzyl, Klimek
9. (64,75) Czapla, Strelcow, Majewski (W), Szwacher (NS)
10. (63,55) Buszkiewicz, Czapla, Szopa, Gzyl
11. (63,12) Affelt, Łopuski, Majewski, Szwacher (NS)
12. (64,06) Musielak, Strelcow, Klimek, Budniak64,06

Finał:
13. (63,53) Affelt, Czapla, Ścibak, Głogowski (D)

wyniki za www.speedwaynews.pl