Paweł Przedpełski, Jack Holder i Robert Lambert w sezonie 2022 nadal będą reprezentować barwy toruńskiej drużyny! Polak i Australijczyk uzgodnili warunki kontraktów, a Brytyjczyk posiada ważną umowę z „Aniołami”.

Sezon 2022 będzie dla Pawła Przedpełskiego dziesiątym spędzonym w toruńskich barwach. W 2011 roku pojawiał się tylko na prezentacji, a z Aniołem na plastronie startował nieprzerwanie w latach 2012-2018 notując najwyższą średnią równą 2,050 pkt./bieg w 2015 roku. Po dwuletnim pobycie w Częstochowie, powrócił do domu i nie żałuje tej decyzji. W minionym już sezonie był naszym liderem w wielu spotkaniach i walnie przyczynił się do realizacji celu, czyli utrzymania w PGE Ekstralidze.

Dla Jacka Holdera sezon 2022 będzie piątym w anielskich barwach. Australijczyk zaliczył „wejście smoka” w Lesznie w 2017 roku, a w kolejnych sezonach był generalnie prawdziwą podporą naszej drużyny. Został z nami w eWinner 1. Lidze Żużlowej i wygrał indywidualną klasyfikację biegopunktową. Sezon 2022 może zaliczyć do udanych, choć notował wzloty i niewielkie spadki, jak to w najlepszej lidze świata bywa.

Robert Lambert będzie naszym zawodnikiem także w sezonie 2022. Brytyjczyk spełnił pokładane w nim nadzieje i był najlepszym żużlowcem U24 w PGE Ekstralidze. Lambert ma swój spory udział w utrzymaniu „Aniołów”, a w pamięci kibiców na długo zostanie czternasty wyścig z Grudziądza, gdy Brytyjczyk niemal „za uszy” ciągnął Chrisa Holdera na podwójnym prowadzeniu, co w konsekwencji stworzyło szanse na remis w meczu. Jak się miało później okazać, było to kluczowe wydarzenie dla naszego utrzymania w PGE Ekstralidze.