Paweł Przedpełski zdobył jedenaście punktów i po biegu dodatkowym awansował do Grand Prix Challenge, czyli do bezpośredniej rywalizacji o awans do cyklu Grand Prix 2022. W wyścigu dodatkowym o czwarte miejsce torunianin pokonał Rosjanina Siergieja Łogaczowa. Turniej w węgierskim Nagyhalasz przyniósł kilka niespodzianek, gdyż odpadli Grigorij Łaguta i świetnie jeżdżący w eWinner 1. Lidze Żużlowej Patrick Hansen.

Klasyfikacja końcowa:
1. Rohan Tungate (Australia) – 13+3 (3,3,2,2,3) – awans do GP Challenge
2. Martin Smolinski (Niemcy) – 13+2 (2,3,3,3,2) – awans do GP Challenge
3. Jewgienij Kostygow (Łotwa) – 12 (2,3,3,1,3) – awans do GP Challenge
4. Paweł Przedpełski (Polska) – 11+3 (3,2,1,2,3) – awans do GP Challenge
5. Siergiej Łogaczow (Rosja) – 11+2 (0,2,3,3,3)
6. Grigorij Łaguta (Rosja) – 9 (3,1,2,2,1)
7. Kevin Woelbert (Niemcy) – 8 (2,0,2,2,2)
8. Patrick Hansen (Dania) – 7 (3,2,0,u,2)
9. Oleg Michaiłow (Łotwa) – 7 (2,1,3,1,0)
10. Dimitri Berge (Francja) – 7 (1,2,1,3,0)
11. Kim Nilsson (Szwecja) – 7 (1,1,1,3,1)
12. Victor Palovaara (Szwecja) – 4 (0,3,0,0,1)
13. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 4 (1,w,1,w,2)
14. Eduard Krcmar (Czechy) – 3 (1,0,2,-,-)
15. Milen Manev (Bułgaria) – 2 (d,1,0,0,1)
16. Dennis Fazekas (Węgry) – 1 (0,0,0,1,0)
17. Roland Kovacs (Węgry) – 1 (1)
18. Mark Barany (Węgry) – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Tungate, Smolinski, Lewiszyn, Łogaczow
2. Hansen, Michaiłow, Krcmar, Fazekas
3. Łaguta, Woelbert, Nilsson, Palovaara
4. Przedpełski, Kostygow, Berge, Manev (d)
5. Palovaara, Hansen, Manev, Lewiszyn (w)
6. Smolinski, Berge, Nilsson, Fazekas
7. Tungate, Przedpełski, Łaguta, Krcmar
8. Kostygow, Łogaczow, Michaiłow, Woelbert
9. Kostygow, Łaguta, Lewiszyn, Fazekas
10. Smolinski, Woelbert, Przedpełski, Hansen
11. Michaiłow, Tungate, Berge, Palovaara
12. Łogaczow, Krcmar, Nilsson, Manev
13. Berge, Woelbert, Kovacs, Lewiszyn (w)
14. Smolinski, Łaguta, Michaiłow, Manev
15. Nilsson, Tungate, Kostygow, Hansen (u)
16. Łogaczow, Przedpełski, Fazekas, Palovaara
17. Przedpełski, Lewiszyn, Nilsson, Michaiłow
18. Kostygow, Smolinski, Palovaara, Barany (d)
19. Tungate, Woelbert, Manev, Fazekas
20. Łogaczow, Hansen, Łaguta, Berge
21 (o 4. miejsce). Przedpełski, Łogaczow
22 (o 1. miejsce). Tungate, Smolinski

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl