Wychowanek toruńskiego klubu – Paweł Przedpełski otrzymał dziką kartę na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2020, który odbędzie się 29 lipca w Toruniu. Bilety na to wydarzenie dostępne są wyłącznie na eBilet.pl.

Przedpełski ma za sobą niemal 30 wyścigów w cyklu TAURON SEC. Reprezentant Polski zadebiutował w Indywidualnych Mistrzostwach Europy w 2015 roku, kiedy to zajął drugie miejsce podczas zmagań w Toruniu, w których wystąpił dzięki „dzikiej karcie” przyznanej mu przez organizatorów cyklu. – Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem dzika kartę na finałowa rundę TAURON SEC w Toruniu. Jazda na Motoarenie to od zawsze była przyjemność, bo jakby nie patrzeć, to tor, na którym się wychowałem. Od początku sezonu ciężko pracuję na swój wynik i cieszę się, że zostało to dostrzeżone. Będę oczywiście chciał się przed rodzimą, toruńską publicznością zaprezentować jak
najlepiej i mam nadzieję, że turniej w Toruniu będzie w moim wykonaniu nie gorszy niż ten z zeszłego roku w Chorzowie
– powiedział Paweł Przedpełski.

W sezonie 2019, Przedpełski był stałym uczestnikiem zmagań. W 21 wyścigach zdobył 28 punktów, co ostatecznie dało mu ósme miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Z pewnością Przedpełski najlepiej wspomina wielki finał TAURON SEC 2019, który odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polak zdobył wówczas 14 punktów i zakończył zmagania stając na najniższym stopniu podium.

Finałowa runda TAURON Speedway Euro Championship 2020 odbędzie się w środę, 29 lipca w Toruniu. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00. Bilety na to wydarzenie dostępne są na eBilet.pl.