W najbliższą sobotę, 24 kwietnia o godz. 18:00 w Lesznie rozpocznie się drugie podejście do spotkania III kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy miejscową Fogo Unią a eWinner Apatorem Toruń. Znane są już awizowane składy na ten pojedynek. Przypomnijmy, że zarówno Piotr Baron, jak i Tomasz Bajerski mają jeszcze możliwość wprowadzenia zmian w zgłoszone zestawienia. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale relację na żywo przeprowadzi stacji Eleven.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w miniony piątek, ale zostało wcześniej odwołane ze względu na bardzo niekorzystne prognozy pogody dla Leszna. Tym razem, po upływie ośmiu dni, mecz powinien bez problemów dojść do skutki.

Drużyna gospodarzy na inaugurację PGE Ekstraligi dość sensacyjnie przegrała u siebie z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Winę za tę porażkę wziął na siebie menedżer Piotr Baron, a kapitan leszczynian – Piotr Pawlicki stwierdził, że nic wielkiego się nie stało. Żużlowiec wiedział, co mówi, gdyż w kolejnym spotkaniu w Częstochowie Fogo Unia odniosła wysokie zwycięstwo notując znakomitą końcówkę meczu. To nadal jest Drużynowy Mistrz Polski i należy się liczyć z tą ekipą zawsze i wszędzie!

Drużyna eWinner Apatora Toruń na razie nie zawodzi w tegorocznej PGE Ekstralidze. Zawodnicy „Aniołów” na inaugurację pokonali wysoko i bez większych problemów na Motoarenie zespół z Zielonej Góry, a następnie, skazywani przez niektórych na pogrom, dzielnie powalczyli we Wrocławiu i przywieźli solidne 39 punktów. W Lesznie również zapowiadamy walkę o każdy centymetr toru, choć ponownie faworytami nie jesteśmy.

Bądźcie z nami od 18:00 za pośrednictwem stacji eleven!

eWinner Apator Toruń
1. Petr Chlupac
2. Adrian Miedziński
3. Paweł Przedpełski
4. Chris Holder
5. Jack Holder
6. Justin Stolp
7. Karol Żupiński

Fogo Unia Leszno
9. Emil Sajfutdinow
10. Janusz Kołodziej
11. Jaimon Lidsey
12. Jason Doyle
13. Piotr Pawlicki
14. Krzysztof Sadurski
15. Kacper Pludra