X

TIKTOK

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!

Chcesz pracować w sporcie? Chcesz być częścią Klubu Sportowego Toruń i móc współtworzyć z nami nasz żużlowy team zajmując się obsługą kancelarii spółki? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • organizowanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • wprowadzanie do systemu dokumentacji przychodzącej,
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów,
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów przychodzących,
  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami Spółki w języku polskim,
  • rozliczanie zaliczek i delegacji,
  • obsługa kasy fiskalnej, terminala, sprzedaż biletów,
  • współpraca z księgowością,
  • realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania:

  • dobra organizacja pracy, także pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • mile widziane wykształcenie w kierunku ekonomicznym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Aplikuj, jeśli:

  • ważne są dla Ciebie dobre relacje w zespole,
  • potrafisz z łatwością nawiązywać kontakty z innymi ludźmi,
  • jesteś dobrze zorganizowany, sumienny i dokładny,
  • lubisz się uczyć nowych rzeczy,
  • lubisz ludzi i często się uśmiechasz.

Co oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dostosowane do wkładu pracy i umiejętności,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • pełne wsparcie dla osoby dołączającej do zespołu.

Zgłoszenia (CV + mile widziany list motywacyjny) należy przesyłać na adres biuro@speedway.torun.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli RODO. Klub Sportowy Toruń S.A. skontaktuje się z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną.

#ŻyjeMyŻużlem