Przed nami III kolejka eWinner 1. Ligi, w związku z tym rozpoczynamy proces akredytacyjny na najbliższy mecz z Orłem Łódź. Przypominamy, że w tym roku wydawane są tylko akredytacje jednorazowe. Zainteresowane redakcje prosimy o składanie wniosków. 

Podmioty zainteresowane otrzymaniem akredytacji dla swoich pracowników proszone są o przesłanie na adres akredytacje@speedway.torun.pl wypełnionego wniosku. Prosimy także o dokładne zapoznanie się z regulaminem przyznawania akredytacji.

Informujemy, że w tym sezonie nie będziemy przyznawać akredytacji stałych. W procesie akredytacyjnym brane będą pod uwagę tylko wnioski złożone na oficjalnym formularzu. Wypełnione wnioski powinny zostać przesłane najpóźniej do czwartku (23.07.2020r.) do godziny 10:00. Zgłoszenia po tym terminie nie będą rozpatrywane. Klub może odmówić przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Mecze są rozgrywane z udziałem publiczności, więc zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Motorowego – w sezonie 2020 akredytowanych może być łącznie 20 przedstawicieli mediów (dziennikarzy oraz fotoreporterów). Na płycie wewnątrz toru ma prawo przebywać maksymalnie jeden fotoreporter (miejsce zarezerwowane dla fotoreportera klubowego). Pozostali zostaną wpuszczeni na trybuny.

Fotoreporter znajdujący się na murawie ma możliwość przebywania w parku maszyn lub w innej wyznaczonej strefie stadionu. Fotoreporter ten zobowiązany jest do przekazania minimum 20 zdjęć w pełnej rozdzielczości na potrzeby GKSŻ oraz klubu gospodarza danych zawodów, klubu gościa oraz wykorzystania ich w mediach w uzgodnieniu z GKSŻ. 

Dziennikarze nie będą mieli dostępu do żużlowców. Wszystkie prośby o wywiady i kontakt z zawodnikami prosimy kierować na adres akredytacje@speedway.torun.pl. Dźwięki zostaną przesłane do dwóch godzin po zakończeniu każdego ligowego spotkania. Więcej informacji pod tym samym adresem e-mail.

FORMULARZ AKREDYTACYJNY 2020

ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI