YOUTUBE

X

TIKTOK

SE Camp: Pełne wyniki Speedway Ekstraliga Camp 2024

Przedstawiamy Państwu pełne wyniki Speedway Ekstraliga Camp, który kolejny raz odbył się na Motoarenie.

Klasyfikacja końcowa turnieju 500 ccm na SE Camp
1. Luke Harrison (3,2,3,1,3) 12 +3
2. Jakub Woźnik (3,1,3,3,2) 12 +2
3. Kamil Witkowski (3,3,2,3,1) 12 +1
4. Ben Trigger (2,3,2,2,2) 11
5. Mitchell McDiarmid (2,D,3,3,2) 10
6. Mario Häusl (3,1,1,2,3) 10
7. Eddie Bock (1,3,2,1,3) 10
8. Tino Bouin (1,2,2,2,3) 10
9. Hannah Grunwald (0,3,1,3,1) 8
10. Alfred Åberg (2,0,3,1,0) 6
11. Alfons Wiltander (2,D,1,0,1) 4
12. Ace Pijper (1,1,W,2,0) 4
13. Jan Hlačina (1,2,0,0,0) 3
14. Théo Ugoni (0,0,0,1,2) 3
15. Niek Meijerink (D,2,1,0,w) 3

Bieg po biegu:
1. Witkowski, Trigger, Bouin, Grunwald
2. Harrison, Åberg, Hlačina, Meijerink (D)
3. Häusl, Wiltander, Pijper, Sigvardsson
4. Woźnik, McDiarmid, Bock, Ugoni
5. Trigger, Harrison, Häusl, Ugoni
6. Grunwald, Meijerink, McDiarmid (D), Wiltander (D)
7. Bock, Bouin, Pijper, Åberg
8. Witkowski, Hlačina, Woźnik, Sigvardsson
9. Woźnik, Trigger, Meijerink, Pijper (W)
10. Harrison, Bock, Grunwald, Sigvardsson
11. McDiarmid, Bouin, Häusl, Hlačina
12. Åberg, Witkowski, Wiltander, Ugoni
13. McDiarmid, Trigger, Åberg, Sigvardsson
14. Grunwald, Pijper, Ugoni, Hlačina
15. Woźnik, Bouin, Harrison, Wiltander
16. Witkowski, Häusl, Bock, Meijerink
17. Bock, Trigger, Wiltander, Hlačina
18. Häusl, Woźnik, Grunwald, Åberg
19. Bouin, Ugoni, Sigvardsson, Meijerink (w2)
20. Harrison, McDiarmid, Witkowski, Pijper
21. Harrison, Woźnik, Witkowski

Klasyfikacja końcowa pierwszego turnieju 250 ccm na SE Camp
1. Kacper Sobkowiak [Polska] (3,3,3,3,1) 13
2. Jordy Loftus [Australia] (3,2,3,2,3) 13
3. Carlos Gennerich [Niemcy] (3,3,3,2,2) 13
4. Cooper Rushen [Wielka Brytania] (2,2,3,2,3) 12
5. Beau Bailey [Australia] (3,3,2,0,3) 11
6. Nicolas Hohlbein [USA] (1,3,2,3,2) 11
7. Karel Průša [Czechy] (1,2,2,3,0) 8
8. Brady Landon [USA] (2,1,W,3,2) 8
9. Seth Norman [Wielka Brytania] (2,1,1,1,3) 8
10. Matys Sambarrey [Francja] (2,1,0,1,1) 5
11. Adam Karlsson [Szwecja] (1,0,1,1,2) 5
12. Kevin Melato [Włochy] (1,0,1,1,1) 4
13. Anton Nilsson [Szwecja] (0,1,D,2,0) 3
14. Danko Hladkovskyi [Ukraina] (0,W,2,0,1) 3
15. Silvar Avi [Estornia] (0,2,0,0,0) 2
16. Sanne Meijerink [Holandia] (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Bailey, Norman, Průša, Avi
2. Gennerich, Sambarrey, Melato, Meijerink
3. Sobkowiak, Landon, Karlsson, Hladkovskyi
4. Loftus, Rushen, Hohlbein, Nilsson
5. Bailey, Loftus, Sambarrey, Karlsson
6. Gennerich, Rushen, Norman, Hladkovskyi (W)
7. Hohlbein, Průša, Landon, Melato
8. Sobkowiak, Avi, Nilsson, Meijerink
9. Gennerich, Bailey, Nilsson (D), Landon (W)
10. Sobkowiak, Hohlbein, Norman, Sambarrey
11. Rushen, Průša, Karlsson, Meijerink
12. Loftus, Hladkovskyi, Melato, Avi
13. Sobkowiak, Rushen, Melato, Bailey
14. Landon, Loftus, Norman, Meijerink
15. Průša, Nilsson, Sambarrey, Hladkovskyi
16. Hohlbein, Gennerich, Karlsson, Avi
17. Bailey, Hohlbein, Hladkovskyi, Meijerink
18. Norman, Karlsson, Melato, Nilsson
19. Loftus, Gennerich, Sobkowiak, Průša
20. Rushen, Landon, Sambarrey, Avi

Klasyfikacja końcowa drugiego turnieju 250 ccm na SE Camp
1. Carlos Gennerich (3,3,3,2,3) 14
2. Beau Bailey (3,3,1,3,3) 13
3. Cooper Rushen (2,3,3,3,2) 13
4. Brady Landon (3,3,3,3,0) 12
5. Jordy Loftus (1,2,2,3,3) 11
6. Kacper Sobkowiak (3,2,3,2,1) 11
7. Karel Průša (2,2,2,1,3) 10
8. Nicolas Hohlbein (2,1,2,1,2) 8
9. Seth Norman (0,2,2,2,1) 7
10. Adam Karlsson (2,1,1,0,2) 6
11. Anton Nilsson (1,0,0,2,1) 4
12. Kevin Melato (0,1,1,0,2) 4
13. Matys Sambarrey (1,1,U,1,-) 3
14. Danko Hladkovskyi (1,0,0,0,1) 2
15. Silvar Avi (0,0,1,1,0) 2
16. Sanne Meijerink (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Gennerich, Průša, Hladkovskyi, Meijerink
2. Sobkowiak, Hohlbein, Nilsson, Avi
3. Bailey, Rushen, Loftus, Norman
4. Landon, Karlsson, Sambarrey, Melato
5. Rushen, Průša, Karlsson, Avi
6. Gennerich, Norman, Melato, Nilsson
7. Bailey, Sobkowiak, Sambarrey, Meijerink
8. Landon, Loftus, Hohlbein, Hladkovskyi
9. Landon, Průša, Bailey, Nilsson
10. Gennerich, Loftus, Avi, Sambarrey (U)
11. Rushen, Hohlbein, Melato, Meijerink
12. Sobkowiak, Norman, Karlsson, Hladkovskyi
13. Loftus, Sobkowiak, Průša, Melato
14. Bailey, Gennerich, Hohlbein, Karlsson
15. Landon, Norman, Avi, Meijerink
16. Rushen, Nilsson, Sambarrey, Hladkovskyi
17. Bailey, Melato, Hladkovskyi, Avi
18. Gennerich, Rushen, Sobkowiak, Landon
19. Loftus, Karlsson, Nilsson, Meijerink
20. Průša, Hohlbein, Norman, Sambarrey

Klasyfikacja generalna SE Camp 250 ccm
1. Carlos Gennerich (13,14) 27
2. Cooper Rushen (12,13) 25
3. Beau Bailey (11,13) 24
4. Kacper Sobkowiak (13,11) 24
5. Jordy Loftus (13,11) 24
6. Brady Landon (8,12) 20
7. Nicolas Hohlbein (11,8) 19
8. Karel Prusa (8,10) 18
9. Seth Norman (8,7) 15
10. Adam Karlsson (5,6) 11
11. Matys Sambarrey (5,3) 8
12. Kevin Melato (4,4) 8
13. Anton Nilsson (3,4) 7
14. Danko Hladkovskyi (3,2) 5
15. Silvar Avi (2,2) 4
16. Sanne Meijerink (0,0) 0

Wyniki końcowe turnieju par SE Camp

I. TEAM GRUDZIĄDZ: 28
15. Eddie Bock [Szwecja] (1,2*,0,1*,2*,3,2) 11+3
16. Jakub Woźnik [Polska] (3,3,3,2,3,2*,1) 17+1

II. TEAM LESZNO: 28
3. Tino Bouin [Francja] (D,3,3,1,0,2*,2*) 11+2
4. Kamil Witkowski [Polska] (3,2*,2,3,1,3,3) 17+1

III. TEAM GORZÓW: 24
1. Ben Trigger [Wielka Brytania] (2,2,1*,3,3,1*,3) 15+2
2. Hannah Grunwald [Niemcy] (1,1*,2,0,2*,2,1) 9+2

IV. TEAM OSTRÓW / BYDGOSZCZ: 19
5. Luke Harrison [Wielka Brytania] (3,1,2,3,2,3,2) 16
6. Niek Meijerink [Holandia] (0,0,1*,1,1*,D,0) 3+2

V. TEAM WROCŁAW: 19
13. Théo Ugoni [Francja] (0,0,1*,0,0,0,1) 2+1
14. Mitchell McDiarmid [Australia] (2,2,2,2,3,3,3) 17

VI. TEAM TORUŃ: 17
9. Mario Häusl [Niemcy] (3,W,1,2*,W,NS,NS) 6+1
10. Alfons Wiltander [Szwecja] (2*,1,0,3,1,2,2) 11+1

VII. TEAM CZĘSTOCHOWA: 17
11. Ace Pijper [Wielka Brytania] (1,3,3,W,3,1,3) 14
12. Albin Sigvardsson [Szwecja] (0,1,0,2,NS,NS,NS) 3

VIII. TEAM ZIELONA GÓRA: 15
7. Alfred Åberg [Szwecja] (2,3,3,1,2,1,1) 13
8. Jan Hlačina [Czechy] (1*,0,0,0,1,0,0) 2+1

Bieg po biegu:
1. Witkowski, Trigger, Grunwald, Bouin (D)
2. Harrison, Åberg, Hlačina, Meijerink
3. Häusl, Wiltander, Pijper, Sigvardsson
4. Woźnik, McDiarmid, Bock, Ugoni
5. Åberg, Trigger, Grunwald, Hlačina
6. Bouin, Witkowski, Harrison, Meijerink
7. Woźnik, Bock, Wiltander, Häusl (W)
8. Pijper, McDiarmid, Sigvardsson, Ugoni
9. Pijper, Grunwald, Trigger, Sigvardsson
10. Witkowski, Bouin, Wiltander, Häusl
11. Woźnik, Harrison, Meijerink, Bock
12. Åberg, McDiarmid, Ugoni, Hlačina
13. Trigger, Woźnik, Bock, Grunwald
14. Witkowski, McDiarmid, Bouin, Ugoni
15. Harrison, Sigvardsson, Meijerink, Pijper (W)
16. Wiltander, Häusl, Åberg, Hlačina
17. Woźnik, Bock, Witkowski, Bouin
18. McDiarmid, Harrison, Meijerink, Ugoni
19. Trigger, Grunwald, Wiltander, Häusl (W)
20. Pijper, Åberg, Hlačina, Sigvardsson (NS)
21. Harrison, Wiltander, Meijerink (D), Häusl (NS)
22. McDiarmid, Grunwald, Trigger, Ugoni
23. Witkowski, Bouin, Pijper, Sigvardsson (NS)
24. Bock, Woźnik, Åberg, Hlačina
25. Trigger, Harrison, Grunwald, Meijerink
26. Witkowski, Bouin, Åberg, Hlačina
27. McDiarmid, Wiltander, Ugoni, Häusl (NS)
28. Pijper, Bock, Woźnik, Sigvardsson (NS)

wyniki za www.speedwaynews.pl, informacja własna, współpraca: Bartosz Rak, Franciszek Żuławski

Udostępnij