YOUTUBE

X

TIKTOK

SK: Lewandowski na ósmym miejscu

Krzysztof Lewandowski zdobył siedem punktów i zajął ósme miejsce w finale Srebrnego Kasku, który rozegrano w Grudziądzu. Nasz zawodnik trzy razy był drugi, raz ukończył bieg na trzeciej pozycji i raz został wykluczony za przekroczenie limitu jednej minuty na podjechanie do startu. Zawody wygrał Bartosz Bańbor.

Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Bańbor (Orlen Oil Motor Lublin) – 13 (2,3,3,2,3)
2. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 12+3 (3,3,2,3,1) – 1. miejsce w biegu dodatkoywm
3. Jakub Krawczyk (Betard Sparta Wrocław) – 12+2 (3,w,3,3,3) – 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Wiktor Przyjemski (Orlen Oil Motor Lublin) – 11 (3,3,2,1,2)
5. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 10 (3,2,3,0,2)
6. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – 10 (2,1,1,3,3)
7. Kacper Grzelak (#OrzechowaOsada PSŻ Poznań) – 7 (2,2,0,2,1)
8. Krzysztof Lewandowski (KS Apator Toruń) – 7 (2,w,1,2,2)
9. Krzysztof Sadurski (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 6 (0,3,2,1,0)
10. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) – 6 (1,2,3,d,0)
11. Kevin Małkiewicz (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 5 (1,0,1,t,3)
12. Jakub Stojanowski (ebut.pl Stal Gorzów) – 5 (1,2,0,0,2)
13. Piotr Świercz (Cellfast Wilki Krosno) – 5 (0,d,2,2,1)
14. Szymon Ludwiczak (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 4 (0,1,0,3,u)
15. Jan Przanowski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 2 (1,0,0,0,1)
16. Kacper Halkiewicz (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 2 (0,1,1,w,-)
17. Filip Seniuk (Betard Sparta Wrocław) – 1 (1,0)
18. Kajetan Kupiec (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 1 (w,1)

Bieg po biegu:
1. (66,59) Przyjemski, Lewandowski, Przanowski, Halkiewicz
2. (66,84) Krawczyk, Mencel, Małkiewicz, Sadurski
3. (67,29) Łobodziński, Grzelak, Paluch, Świercz
4. (67,15) Szostak, Bańbor, Stojanowski, Ludwiczak
5. (66,76) Przyjemski, Paluch, Ludwiczak, Małkiewicz
6. (66,73) Łobodziński, Stojanowski, Mencel, Przanowski
7. (67,67) Bańbor, Grzelak, Seniuk, Kupiec (w)
8. (67,87) Sadurski, Szostak, Halkiewicz, Świercz (d)
9. (67,35) Szostak, Przyjemski, Mencel, Grzelak
10. (67,85) Bańbor, Świercz, Małkiewicz, Przanowski
11. (66,99) Paluch, Sadurski, Lewandowski, Stojanowski
12. (66,92) Krawczyk, Łobodziński, Halkiewicz, Ludwiczak
13. (67,22) Krawczyk, Świercz, Przyjemski, Stojanowski
14. (66,85) Ludwiczak, Grzelak, Sadurski, Przanowski
15. (67,38) Łobodziński, Lewandowski, Kupiec, Szostak
16. (66,88) Mencel, Bańbor, Halkiewicz (w), Paluch (d)
17. (67,43) Bańbor, Przyjemski, Łobodziński, Sadurski
18. (66,69) Krawczyk, Szostak, Przanowski, Paluch
19. (66,85) Mencel, Lewandowski, Świercz, Ludwiczak (u)
20. (67,25) Małkiewicz, Stojanowski, Grzelak, Seniuk

Bieg dodatkowy o miejsca 2-3:
21. (66,92) Łobodziński, Krawczyk

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij