Krzysztof Lewandowski i Karol Żupiński zdobyli tylko po trzy punkty zajmując odpowiednio dwunaste i czternaste miejsce w turnieju zaplecza kadry juniorów, który rozegrano w Ostrowie. Zawody wygrał bydgoszczanin Wiktor Przyjemski, który nie stracił ani jednego punktu.

Klasyfikacja końcowa:
1. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) – 11 (2,3,3,3,t)
3. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 11 (1,1,3,3,3)
4. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 11 (2,3,2,1,3)
5. Franciszek Karczewski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,2,2,2,2)
6. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 10 (1,1,2,3,3)
7. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 10 (3,3,1,2,1)
8. Mateusz Jabłoński (Aforti Start Gniezno) – 8 (u,2,3,1,2)
9. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 7 (2,0,2,1,2)
10. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,2,d,2,2)
11. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów) – 5 (2,2,t,0,1)
12. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń) – 3 (3,0,0,0,0)
13. Fabian Ragus (Francepol Zielona Góra) – 3 (0,1,0,2,w)
14. Karol Żupiński (eWinner Apator Toruń) – 3 (0,1,1,1,0)
15. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów) – 2 (1,0,0,d,1)
16. Mateusz Panicz (Betard Sparta Wrocław) – 2 (1,1)
17. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 1 (0,d,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (66,95) Karczewski, Grzelak, Ratajczak, Ragus
2. (67,28) Świdnicki, Pludra, Kowalski, Żupiński
3. (68,09) Lewandowski, Dul, Poczta, Szostak
4. (67,24) Przyjemski, Krawczyk, Curzytek, Jabłoński (u)
5. (67,85) Krawczyk, Grzelak, Żupiński, Szostak (d)
6. (66,97) Przyjemski, Ratajczak, Kowalski, Lewandowski
7. (67,67) Świdnicki, Jabłoński, Ragus, Poczta
8. (67,97) Pludra, Karczewski, Curzytek, Dul
9. (67,56) Kowalski, Curzytek, Panicz, Poczta
10. (68,07) Jabłoński, Dul, Żupiński, Ratajczak (d3)
11. (67,27) Przyjemski, Pludra, Szostak, Ragus
12. (67,36) Krawczyk, Karczewski, Świdnicki, Lewandowski
13. (66,93) Przyjemski, Świdnicki, Dul, Grzelak
14. (67,06) Krawczyk, Ratajczak, Pludra, Poczta (d)
15. (67,52) Curzytek, Ragus, Żupiński, Lewandowski
16. (67,06) Kowalski, Karczewski, Jabłoński, Szostak
17. (67,08) Pludra, Jabłoński, Grzelak, Lewandowski
18. (66,70) Curzytek, Ratajczak, Świdnicki, Szostak
19. (67,07) Kowalski, Dul, Panicz, Ragus (w)
20. (67,15) Przyjemski, Karczewski, Poczta, Żupiński

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl