For Nature Solutions Apator Toruń – pod taką nazwą wystąpili zawodnicy z Grodu Kopernika podczas sobotniego meczu sparingowego. Tym samym współpraca pomiędzy producentem pelletu oraz palet euro i klubem żużlowym mocno się zacieśniła.

For Nature Solutions jest sponsorem toruńskiego Klubu od 2016 roku, kiedy to ruszyła produkcja pelletu w zakładzie w Ostaszewie. – Jestem bardzo szczęśliwa z faktu, że nasza współpraca mocno się zacieśniła. For Nature Solutions dał nam się poznać jako solidny i lojalny partner, dlatego też cieszę się, że udało nam się podpisać tak znaczącą umowę sponsorską. Jestem przekonana, że obie strony będą zadowolone ze współpracy – powiedziała Ilona Termińska, prezes KS Toruń.

Cały czas rozwijamy nasz zakład w Ostaszewie, stąd też naturalnym jest fakt, że wciąż szukamy możliwości pokazania naszej marki. Z wyników zleconych badań wynika, że kierunek jaki obraliśmy, a zatem zaangażowanie się w sport, jest kierunkiem odpowiednim dla naszej firmy. Cieszymy się, że nasza współpraca wciąż się rozwija i w sezonie 2022 będziemy sponsorem tytularnym toruńskich żużlowców. Głęboko wierzę, że dołożymy małą cegiełkę do sukcesów toruńskich żużlowców – powiedział Wiesław Ilków, prezes zarządu.