Już tylko trzy miesiące pozostały do finałowej rundy Speedway Grand Prix 2021. Sponsorem SGP Polski w Toruniu został legalny bukmacher – eWinner. Finał IMŚ odbędzie się pod nazwą 2021 eWinner Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland. 

Polscy kibice liczą, że po dwóch Mistrzostwach Bartosza Zmarzlika, również i w obecnym sezonie „biało-czerwoni” będą mieć swojego mistrza. Jednym z głównych rywali gorzowianina do zdobycia korony będzie z pewnością Maciej Janowski, który ma rewelacyjny sezon. Czy to oznacza, że w sezonie 2021 ujrzymy, nie jednego, a dwóch Polaków na podium indywidualnych Mistrzostw Świata?

Bardzo się cieszymy, że eWinner będzie sponsorować toruńską rundę Speedway Grand Prix. Jestem przekonana, że finałowe zawody cyklu w sezonie 2021 dostarczą nam niebywałych emocji. Bardzo bym sobie życzyła, by zarówno Bartek jak i Maciek pokazali, że obecny sezon jest ich sezonem. Obaj bardzo lubią ścigać się na Motoarenie, dlatego też jestem przekonana, że dobrze spiszą się podczas finałowej rundy SGP – powiedziała prezes Klubu Sportowego Toruń, Ilona Termińska.

 Nasza tytularna obecność w najważniejszej, finałowej rundzie 2021 FIM Speedway Grand Prix, będzie ukoronowaniem kolejnego sezonu partnerstwa z polskim i światowym żużlem. Nie mam wątpliwości, że riderzy, dostarczą nam potężnej dawki emocji, którą można zwiększyć korzystając z dedykowanych zakładów sportowych dostępnych na www.ewinner.pl  – powiedział Dariusz Rompa, Dyrektor ds. PR i Sponsoringu polskiego bukmachera – eWinner.

Speedway GP to rozgrywany od 1995 roku cykl turniejów, z udziałem 16 najlepszych zawodników, wyłaniających indywidualnego żużlowego Mistrza Świata. Zwieńczeniem tegorocznego cyklu będzie październikowe 2021 eWinner Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu. Dotychczas trzech Polaków – Jerzy Szczakiel, Tomasz Gollob oraz Bartosz Zmarzlik – zwyciężyło w rozgrywanej od 1936 roku globalnej, indywidualnej rywalizacji w o tytuł indywidualnego żużlowego mistrza świata.