Klub Sportowy Toruń zaprasza kibiców na trzecią odsłonę tegorocznego „Video Czwartek”, który odbędzie się 12 marca 2020 roku. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Za nami dwie odsłony tegorocznych „Video Czwartków”, które cieszą się dużem zainteresowaniem naszych kibiców. Po raz trzeci zapraszamy wszystkich fanów czarnego sportu na spotkanie z naszym managerem Tomkiem Bajerskim oraz jego gośćmi specjalnymi. Jestem przekonana, że tak jak i podczas dwóch poprzednich spotkań, tak i teraz będziecie się Państwo bawić znakomicie – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Gospodarzem tegorocznej edycji „Video Czwartków” jest manager toruńskiej drużyny – Tomasz Bajerski. – Jesteśmy tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, dlatego też tym razem zmieniliśmy nieco formułę naszego spotkania. Już w najbliższy czwartek będziecie mogli spotkać się z Wiktorem Kulakovem i Tobiaszem Musielakiem. Będzie to doskonała okazja do małych pogawędek przed rozpoczęciem bardzo ważnego dla nas sezonu – zakończył manager toruńskiej drużyny, Tomasz Bajerski.

UWAGA! Wyjątkowo zapraszamy wszystkich do Loży Gold na Trybunie Głównej.