4 kwietnia 2021 roku zawodnicy eWinner Apatora Toruń, po roku przerwy, rozpoczęli bój w PGE Ekstralidze. Po dwóch pierwszych spotkaniach kibice ogłosili, że zawodnicy Tomasza Bajerskiego są ambitną ekipą, która z pewnością będzie walczyć w każdym meczu o jak najlepszy wynik. 

Bardzo się cieszę, że pomimo wielu opinii ze środowiska, że przegramy z kretesem, we Wrocławiu pokazaliśmy się jako drużyna walcząca. Gdyby nie kilka błędów mogliśmy wywieźć z Dolnego Śląska z 3 lub 4 oczka więcej. To bardzo budujące i mam nadzieję, że tak też będzie w kolejnych spotkaniach. W przeszłości miewaliśmy drużyny, które na papierze były bardzo silne, a gdy przychodziło do meczów, to było bardzo średnio. Obecna koncepcja zespołu była inna i póki co zdaje egzamin – powiedziała Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń.

Tak jak w ubiegłym sezonie, tak i obecnie rozgrywki ruszyły bez udziału publiczności na trybunach. To jednak nie przeszkodziło, by podczas meczu z Marwis.pl Falubazem Zielona Góra usłyszeć doping na Motoarenie. – W przeddzień zawodów wpadliśmy na pomysł, by tropem niektórych meczów piłkarskich puścić w głośnikach stadionowych doping naszych kibiców. Tu należy wspomnieć o  grupie dopingującej z pierwszego łuku, która mocno nas wspiera w naszych tegorocznych zmaganiach i pomaga w realizacji pomysłów  kontynuuje Ilona Termińska.

Dobra postawa „Aniołów” odbiła się szerokim echem wśród kibiców. Już po rozpoczęciu rozgrywek kibice zwracali się do Klubu z zapytaniem o możliwość zakupu karnetów, pomimo obecnego braku możliwości wejścia na stadion. Zarząd Klubu zdecydował, że z dniem 19 kwietnia system karnetowy będzie ponownie otwarty dla kibiców. – Zapytań było naprawdę dużo, dlatego wraz z zarządem zdecydowałem, że ponownie uruchomimy sprzedaż karnetów. Z racji na fakt, iż sezon już się zaczął, postanowiliśmy, że wyłączone ze sprzedaży będą tak zwane karnety lojalnościowe. Oczywiście karnety nabyte po rozpoczęciu rozgrywek nabierają takich samych praw, jak te zakupione przed rozgrywkami – powiedział właściciel Klubu, Przemysław Termiński.

Przypomnijmy zatem, że kibice, którzy zdecydują się zakupić karnety na sezon 2021, uzyskają dodatkową bonifikatę na zakup karnetów na sezon 2022, o równowartości ilości odwołanych spotkań w obecnym sezonie. Jednocześnie każdy Kibic, który zdecyduje się na takie rozwiązanie, przy zakupie karnetu na sezon 2022, otrzyma specjalny limitowany szalik klubowy, w podziękowaniu za lojalność w tym trudnym dla Klubu pandemicznym roku.

Ceny karnetów:

1. Strefa Niebieska:

– Karnet Normalny – 210 zł;

– Karnet Ulgowy – 160 zł, dla młodzieży urodzonej w 2003 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 1997 roku i później;

2. Strefa Czerwona – Trybuna Główna:

– Karnet Normalny – 700 zł;

#RazemSilniejsi     #ŻyjeMyŻużlem