W minionym czasie rozegrano dwie niepełne kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do odjechania pozostały jeszcze tylko dwa mecze z udziałem ekipy z Daugavpils: w Bydgoszczy i na Łotwie przeciwko tarnowianom. W tabeli eWinner 1. Ligi Żużlowej nadal prowadzi drużyna “Aniołów” z wyraźną przewagą nad zespołem z Łodzi.

IX kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej – 28/29/30 sierpnia 2020/?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń 35:55
(pierwszy mecz – 55:35 dla eWinner Apatora, bonus dla torunian)
Punkty dla eWinner Apatora: Jack Holder – 12, Wiktor Kułakow – 11+1, Chris Holder – 10+1, Adrian Miedziński – 10+1, Tobiasz Musielak – 6+3, Igor Kopeć-Sobczyński – 4, Kamil Marciniec – 2+1, Aleks Rydlewski – NS
Punkty dla Zdunek Wybrzeża: Krystian Pieszczek – 12, Rasmus Jensen – 6, Peter Kildemand – 5+1, Jacob Thorssell – 5, Karol Żupiński – 4, Kacper Gomólski – 2+1, Piotr Gryszpiński – 1, Robert Chmiel – NS

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Orzeł Łódź 47:43
(pierwszy mecz – 51:39 dla Orła, bonus dla łodzian)
Punkty dla Orła: Aleksandr Łoktajew – 11+1, Norbert Kościuch – 10, Rohan Tungate – 7+1, Marcin Nowak – 7, Brady Kurtz – 6+1, Piotr Pióro – 2, Mateusz Dul – 0, Aleksander Grygolec – NS
Punkty dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu: Timo Lahti – 11, Oskar Fajfer – 9, Adrian Gała – 9, Oliver Berntzon – 6+1, Kevin Fajfer – 5+1, Damian Stalkowski – 4, Mikołaj Czapla – 3+1, Marcel Studziński – NS

Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
(pierwszy mecz – 50:40 dla Arged Malesa TŻ Ostrovii, bonus dla tarnowian)
Punkty dla Arged Malesa TŻ Ostrovii: Tomasz Gapiński – 12+1, Nicolai Klindt – 12, Grzegorz Walasek – 6, Rafał Okoniewski – 5+1, Adrian Cyfer – 2, Jakub Krawczyk – 1, Sebastian Szostak – 0, Jonas Jeppesen – 0
Punkty dla Unii: Kim Nilsson – 11, Ernest Koza – 10+2, Peter Ljung – 9+2, Artur Mroczka – 7+2, Przemysław Konieczny – 7, Michał Gruchalski – 5, Mateusz Cierniak – 3+1, Daniel Kaczmarek – NS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
zostanie rozegrany w terminie późniejszym

X kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej – 5/6/ września 2020

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń 46:44
(pierwszy mecz – 63:27 dla eWinner Apatora, bonus dla torunian)
Punkty dla eWinner Apatora: Chris Holder – 10, Tobiasz Musielak – 9, Wiktor Kułakow – 8+2, Jack Holder – 6+1, Adrian Miedziński – 6, Igor Kopeć-Sobczyński – 4+1, Kamil Marciniec – 1, Justin Stolp – NS
Punkty dla Arged Malesa TŻ Ostrovii: Jonas Jeppesen – 15, Nicolai Klindt – 8, Tomasz Gapiński – 7, Adrian Cyfer – 6+1, Grzegorz Walasek – 5+1, Sebastian Szostak – 4, Jakub Krawczyk – 1, Rafał Okoniewski – 0

Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
(pierwszy mecz – 51:39 dla Zdunek Wybrzeża, bonus dla łodzian)
Punkty dla Zdunek Wybrzeża: Jacob Thorssell – 11+1, Peter Kildemand – 10, Rasmus Jensen – 6, Krystian Pieszczek – 4+2, Piotr Gryszpiński – 4+1, Robert Chmiel – 2, Karol Żupiński – 1, Alan Szczotka – 0
Punkty dla Orła: Aleksandr Łoktajew – 13, Norbert Kościuch – 11+1, Marcin Nowak – 9, Rohan Tungate – 8+1, Aleksander Grygolec – 5+2, Daniel Jeleniewski – 5+1, Piotr Pióro – 1, Mateusz Dul – NS

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:40
(pierwszy mecz – 51:39 dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu, bonus dla gnieźnian)
Punkty dla Abramczyk Polonii: Kai Huckenbeck – 11, Troy Batchelor – 9+1, Tomasz Orwat – 6, Dimitri Berge – 5, Andreas Lyager – 4, Dawid Lampart – 3, Nikodem Bartoch – 2, Kamil Brzozowski – NS
Punkty dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu: Oskar Fajfer – 14, Kevin Fajfer – 11+2, Fredrik Jakobsen – 11, Timo Lahti – 10+1, Damian Stalkowski – 2, Adrian Gała – 1, Mikołaj Czapla – 0

Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
zostanie rozegrany w terminie późniejszym