YOUTUBE

X

TIKTOK

Zaplecze kadry juniorów: Lewandowski trzynasty w Poznaniu i trzeci w Pile

Krzysztof Lewandowski wziął udział w dwóch zawodach zaplecza kadry juniorów, które rozegrano w Poznaniu i Pile. W poznańskim turnieju nasz zawodnik zajął trzynaste miejsce z pięcioma punktami. Znacznie lepiej Lewandowskiemu poszło w Pile, gdzie zdobył dwanaście punktów i był trzeci.

Turniej zaplecza kadry juniorów w Poznaniu

Klasyfikacja końcowa:
1. Kacper Grzelak (#Orzechowa Osada PSŻ Poznań) – 12 (2,3,2,2,3)
2. Bartosz Bańbor (OrlenOil Motor Lublin) – 11 (3,2,0,3,3)
3-5. Oskar Paluch (ebut.pl Stal Gorzów) – 11 (1,2,3,3,2)
3-5. Kacper Halkiewicz (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,3,2,1,2)
3-5. Marcel Kowolik (Betard Sparta Wrocław) – 11 (2,3,3,2,1)
6. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – 10 (0,3,1,3,3)
7. Jan Przanowski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 10 (3,1,2,1,3)
8. Gracjan Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 7 (0,0,3,3,1)
9. Kacper Teska (#Orzechowa Osada PSŻ Poznań) – 7 (3,2,2,0,0)
10. Filip Seniuk (Betard Sparta Wrocław) – 7 (1,1,3,1,1)
11. Kacper Andrzejewski (Betard Sparta Wrocław) – 6 (2,2,1,0,1)
12. Paweł Sitek (Arged Malesa Ostrów) – 5 (0,1,w,2,2)
13. Krzysztof Lewandowski (KS Apator Toruń) – 5 (1,0,d,2,2)
14. Kevin Małkiewicz (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 5 (2,1,1,1,0)
15. Lech Chlebowski (#Orzechowa Osada PSŻ Poznań) – 2 (1,0,1,0,-)
16. Mateusz Latała (#Orzechowa Osada PSŻ Poznań) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Oskar Hurysz (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (68,82) Teska, Kowolik, Chlebowski, Hurysz
2. (67,79) Przanowski, Grzelak, Seniuk, Sitek
3. (69,09) Bańbor, Małkiewicz, Paluch, Szostak
4. (68,05) Halkiewicz, Andrzejewski, Lewandowski, Mencel
5. (68,96) Mencel, Teska, Przanowski, Szostak
6. (68,72) Halkiewicz, Bańbor, Seniuk, Latała
7. (69,25) Grzelak, Andrzejewski, Małkiewicz, Chlebowski
8. (68,68) Kowolik, Paluch, Sitek, Lewandowski
9. (68,78) Seniuk, Teska, Małkiewicz, Lewandowski (d)
10. (68,29) Paluch, Przanowski, Andrzejewski, Latała
11. (68,72) Szostak, Halkiewicz, Chlebowski, Sitek (w)
12. (68,53) Kowolik, Grzelak, Mencel, Bańbor
13. (68,28) Paluch, Grzelak, Halkiewicz, Teska
14. (68,97) Mencel, Sitek, Małkiewicz, Latała
15. (69,09) Bańbor, Lewandowski, Przanowski, Chlebowski
16. (68,90) Szostak, Kowolik, Seniuk, Andrzejewski
17. (68,63) Bańbor, Sitek, Andrzejewski, Teska
18. (69,10) Grzelak, Lewandowski, Szostak, Latała
19. (69,40) Mencel, Paluch, Seniuk, Latała
20. (69,47) Przanowski, Halkiewicz, Kowolik, Małkiewicz

Turniej zaplecza kadry juniorów w Pile

Klasyfikacja końcowa:
1. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Krzysztof Lewandowski (KS Toruń) – 12 (2,3,3,1,3)
4. Bartosz Bańbor (Motor Lublin) – 12 (2,3,3,2,2)
5. Filip Seniuk (Sparta Wrocław) – 11 (3,2,1,3,2)
6. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 10 (1,2,1,3,3)
7. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa) – 9 (3,w,3,3,0)
8. Marcel Kowolik (Sparta Wrocław) – 9 (3,1,2,2,1)
9. Paweł Sitek (Arged Malesa Ostrów) – 8 (w,2,2,1,3)
10. Franciszek Karczewski (Polonia Bydgoszcz) – 7 (2,1,2,0,2)
11. Kacper Teska (PSŻ Poznań) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Gracjan Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 4 (1,1,1,1,0)
13. Konrad Pawłowski (Polonia Piła) – 3 (u,1,1,0,1)
14. Krystian Buczyński (Polonia Piła) – 2 (0,0,0,1,1)
15. Kacper Andrzejewski (Sparta Wrocław) – 0 (w,ns,ns,ns,ns)
16. Tobiasz Jakub Musielak (Polonia Piła) – 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (–,–) Halkiewicz, Lewandowski, Mencel, Pawłowski (u)
2. (63,71) Małkiewicz, Bańbor, Szostak, Buczyński
3. (63,49) Seniuk, Przanowski, Teska, Sitek (w)
4. (64,64) Kowolik, Karczewski, Andrzejewski (w), Musielak (w)
5. (62,74) Lewandowski, Sitek, Kowolik, Buczyński
6. (63,05) Małkiewicz, Teska, Pawłowski, Andrzejewski (ns)
7. (64,21) Bańbor, Seniuk, Karczewski, Halkiewicz (w)
8. (63,58) Przanowski, Mencel, Szostak, Musielak (ns)
9. (64,05) Lewandowski, Małkiewicz, Seniuk, Musielak (ns)
10. (64,86) Przanowski, Karczewski, Pawłowski, Buczyński
11. (64,95) Halkiewicz, Sitek, Szostak, Andrzejewski (ns)
12. (63,42) Bańbor, Kowolik, Mencel, Teska
13. (64,30) Przanowski, Bańbor, Lewandowski, Andrzejewski (ns)
14. (64,23) Seniuk, Kowolik, Szostak, Pawłowski
15. (64,30) Halkiewicz, Teska, Buczyński, Musielak (ns)
16. (64,46) Mencel, Małkiewicz, Sitek, Karczewski
17. (64,21) Lewandowski, Karczewski, Teska, Szostak
18. (–,–) Sitek, Bańbor, Pawłowski, Musielak (ns)
19. (64,39) Małkiewicz, Przanowski, Kowolik, Halkiewicz
20. (–,–) Mencel, Seniuk, Buczyński, Andrzejewski (ns)

Bieg o 3. miejsce w dwudniowej klasyfikacji ZKJ.
21. (–,–) Halkiewicz, Mencel, Kowolik

Bieg o 1. miejsce w dwudniowej klasyfikacji ZKJ.
22. (–,–) Bańbor, Przanowski

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

Udostępnij