YOUTUBE

X

TIKTOK

Zawody towarzyskie: Lambert wygrał w Dohren

Robert Lambert wygrał zawody towarzyskie, które rozegrano w niemieckim Dohren. Brytyjczyk wygrał sześć z siedmiu wyścigów, w tym finał. Jedynym żużlowcem, który go jeden raz pokonał, był Kai Huckenbeck sklasyfikowany na drugiej pozycji.

Klasyfikacja końcowa:
1. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 14 (3,3,3,2,3) + 1 . miejsce w półfinale + 1. miejsce w finale
2. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 14 (3,3,2,3,3) + 1. miejsce w półfinale + 2. miejsce w finale
3. Timo Lahti (Finlandia) – 11 (2,2,3,1,3) + 2. miejsce w półfinale + 3. miejsce w finale
4. Norick Blödorn (Niemcy) – 11 (3,2,1,3,2) + 2. miejsce w półfinale + 4. miejsce w finale
5. Andrzej Lebiediew (Łotwa) – 12 (3,1,2,3,3) + 3. miejsce w półfinale
6. Jakub Jamróg (Polska) – 9 (0,2,3,2,2) + 3. miejsce w półfinale
7. Luke Becker (USA) – 8 (w,3,3,0,2) + 4. miejsce w półfinale
8. Rene Deddens (Niemcy) – 7 (1,3,1,2,0) + 4. miejsce w półfinale
9. Dimitri Berge (Francja) – 7 (2,1,0,2,2)
10. Sam Jensen (Dania) – 6 (d,0,0,2,3,1)
11. Kevin Juhl Pedersen (Dania) – 6 (2,2,2,0,0)
12. Mika Meijer (Niderlandy) – 6 (2,1,1,1,1)
13. Lukas Baumann (Niemcy) – 4 (1,w,1,1,1)
14. Villads Nagel (Dania) – 2 (1,1,0,d,0)
15. Timo Wachs (Niemcy) – 1 (1,0,0,0,0)
16. Ben Iken (Niemcy) – 1 (0,0,1)
17. Fabian Wachs (Niemcy) – 1 (0,1)

Bieg po biegu:
1. Blödorn, Pedersen, Nagel, Jensen (d)
2. Lebiediew, Berge, Deddens, Jamróg
3. Lambert, Lahti, Baumann, Iken
4. Huckenbeck, Meijer, Wachs, Becker (w)
5. Deddens, Blödorn, Meijer, Baumann (w)
6. Becker, Pedersen, Berge, Wachs
7. Lambert, Jamróg, Nagel, Wachs
8. Huckenbeck, Lahti, Lebiediew, Jensen
9. Lambert, Huckenbeck, Blödorn, Berge
10. Lahti, Pedersen, Deddens, Wachs
11. Becker, Lebiediew, Baumann, Nagel
12. Jamróg, Jensen, Meijer, Iken
13. Blödorn, Jamróg, Lahti, Becker
14. Lebiediew, Lambert, Meijer, Pedersen
15. Huckenbeck, Deddens, Wachs, Nagel (w)
16. Jensen, Berge, Baumann, Wachs
17. Lebiediew, Blödorn, Iken, Wachs
18. Huckenbeck, Jamróg, Baumann, Pedersen
19. Lahti, Berge, Meijer, Nagel
20. Lambert, Becker, Jensen, Deddens

Półfinały:
21. Lambert (D), Lahti (A), Lebiediew (B), Becker (C)
22. Huckenbeck (D), Blödorn (C), Jamróg (A), Deddens (B)

Finał:
23. Lambert (D), Huckenbeck (C), Lahti (A), Blödorn (B)

wyniki za https://live.baansportfansite.nl/

Udostępnij