Na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce, czyli w eWinner 1. Lidze Żużlowej odjechano dotychczas trzy kolejki, a więc dwanaście spotkań. Przedstawiamy wyniki tych meczów wraz z punktami wszystkich zawodników.

I kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej – 11/12 lipca 2020

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 44:46
Punkty dla Unii: Mateusz Cierniak – 13+1, Peter Ljung – 12+2, Artur Mroczka – 6+3, Kim Nilsson – 6, Ernest Koza – 5, Dawid Rempała – 2+1, Daniel Kaczmarek – 2, Michał Gruchalski – NS
Punkty dla Zdunek Wybrzeża: Krystian Pieszczek – 11, Peter Kildemand – 10+1, Karol Żupiński – 9+1, Rasmus Jensen – 8, Jacob Thorssell – 4+1, Kacper Gomólski – 2, Alans Szczotka – 0, Robert Chmiel – NS

eWinner Apator Toruń – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 55:35
Punkty dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu: Oliver Berntzon – 12+1, Timo Lahti – 5, Adrian Gała – 5, Oskar Fajfer – 5, Damian Stalkowski – 3+1, Frederik Jakobsen – 3, Jurica Pavlic – 1, Marcel Studziński – 1
Punkty dla eWinner Apatora: Chris Holder – 13, Jack Holder – 11+1, Wiktor Kułakow – 10+1, Adrian Miedziński – 9+3, Igor Kopeć-Sobczyński – 6+1, Tobiasz Musielak – 4+2, Kamil Marciniec – 2, Aleks Rydlewski – NS

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 57:33
Punkty dla Lokomotivu: Jewgienij Kostygow – 10, Linus Sundström – 6+1, Andriej Kudriaszow – 6, Kjastas Puodżuks – 5+2, Pontus Aspgren – 4, Oleg Michaiłow – 2+1, Daniił Kołodinski – 0, Fracis Gusts – 0
Punkty dla Orła: Rohan Tungate – 13+2, Daniel Jeleniewski – 11+1, Marcin Nowak – 10+1, Aleksandr Łoktajew – 9+1, Norbert Kościuch – 7+1, Piotr Pióro – 4+1, Mateusz Dul – 3, Aleksander Grygolec – 0

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37
Punkty dla Abramczyk Polonii: Dimitri Berge – 9, David Bellego – 8+3, Kamil Brzozowski – 8, Dawid Lampart – 5, Kai Huckenbeck – 3+1, Tomasz Orwat – 3, Andreas Lyager – 1+1, Nikodem Bartoch – 0
Punkty dla Arged Malesa TŻ Ostrovii: Grzegorz Walasek – 14+1, Adrian Cyfer – 10+1, Tomasz Gapiński – 9+2, Nicolai Klindt – 9+2, Rafał Okoniewski – 6, Sebastian Szostak – 3, Kacper Grzelak – 2, Jakub Poczta – NS

II kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej – 18/19 lipca 2020

Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
Punkty dla Zdunek Wybrzeża: Jacob Thorssell – 12+1, Peter Kildemand – 11+1, Rasmus Jensen – 9+1, Kacper Gomólski – 7+1, Krystian Pieszczek – 5+1, Karol Żupiński – 3, Alan Szczotka – 3, Robert Chmiel – NS
Punkty dla Lokomotivu: Andriej Kudriaszow – 13, Oleg Michaiłow – 10+1, Pontus Aspgren – 7+1, Francis Gusts – 4+1, Kjastas Puodżuks – 4, Jewgienij Kostygow – 2, Linus Sundström – 0, Daniił Kołodinski – NS

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 47:43
Punkty dla Orła: Rohan Tungate – 15+1, Daniel Jeleniewski – 10+1, Norbert Kościuch – 9, Piotr Pióro – 5, Aleksandr Łoktajew – 2+1, Marcin Nowak – 2, Mateusz Dul – 0, Aleksander Grygolec – 0
Punkty dla Abramczyk Polonii: David Bellego – 10+2, Dawid Lampart – 10+1, Dimitri Berge – 7, Kamil Brzozowski – 6+1, Andreas Lyager – 6, Tomasz Orwat – 6, Mateusz Błażykowski – 2, Nikodem Bartoch – NS

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
Punkty dla Arged Malesa TŻ Ostrovii: Nicolai Klindt – 12+1, Rafał Okoniewski – 10, Tomasz Gapiński – 4+1, Adrian Cyfer – 4+1, Grzegorz Walasek – 2, Sebastian Szostak – 2, Kacper Grzelak – 2, Jakub Krawczyk – NS
Punkty dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu: Adrian Gała – 13, Oliver Berntzon – 12+1, Oskar Fajfer – 10, Timo Lahti – 9+2, Frederik Jakobsen – 6+2, Damian Stalkowski – 4, Marcel Studziński – 0, Jurica Pavlic – NS

Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń 33:57
Punkty dla eWinner Apatora: Wiktor Kułakow – 14, Jack Holder – 12+3, Chris Holder – 12+2, Adrian Miedziński – 10+2, Tobiasz Musielak – 7+1, Igor Kopeć-Sobczyński – 2, Kamil Marciniec – 0, Aleks Rydlewski – 0
Punkty dla Unii: Mateusz Cierniak – 8, Michał Gruchalski – 7+1, Peter Ljung – 6+1, Ernest Koza – 5+1, Kim Nilsson – 3, Dawid Rempała – 2+1, Artur Mroczka – 2+1, Daniel Kaczmarek – 0

III kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej – 25/26 lipca 2020

eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź 56:34
Punkty dla Orła: Rohan Tungate – 10, Hans Andersen – 8+2, Norbert Kościuch – 7, Brady Kurtz – 5+1, Daniel Jeleniewski – 2, Mateusz Dul – 2, Piotr Pióro – 0, Aleksander Grygolec – 0
Punkty dla eWinner Apatora: Jack Holder – 13+1, Wiktor Kułakow – 11+2, Chris Holder – 10+3, Tobiasz Musielak – 9+2, Adrian Miedziński – 7, Igor Kopeć-Sobczyński – 4+1, Kamil Marciniec – 2, Aleks Rydlewski – 0

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 44:46
Punkty dla Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu: Oliver Berntzon – 10+1, Adrian Gała – 10, Timo Lahti – 9+1, Oskar Fajfer – 8+4, Frederik Jakobsen – 7, Damian Stalkowski – 2, Mikołaj Czapla – 0, Jurica Pavlic – NS
Punkty dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk: Krystian Pieszczek – 12+1, Rasmus Jensen – 8, Jacob Thorssell – 7+1, Peter Kildemand – 6, Karol Żupiński – 5+1, Kacper Gomólski – 4, Alan Szczotka – 2+1, Robert Chmiel – NS

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37
Punkty dla Abramczyk Polonii: Kai Huckenbeck – 10+1, David Bellego – 9, Andreas Lyager – 9, Dimitri Berge – 3+1, Dawid Lampart – 3+1, Kamil Brzozowski – 2, Tomasz Orwat – 1, Mateusz Błażykowski – 0
Punkty dla Unii: Mateusz Cierniak – 12+1, Michał Gruchalski – 11, Ernest Koza – 10+1, Peter Ljung – 9, Artur Mroczka – 5+1, Dawid Rempała – 3+1, Kim Nilsson – 3, Daniel Kaczmarek – 0

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lokomotiv Daugavpils 49:41
Punkty dla Lokomotivu: Wadim Tarasienko – 15, Pontus Aspgren – 8, Andriej Kudriaszow – 7, Oleg Michaiłow – 6+1, Kjastas Puodżuks – 3, Fracis Gusts – 2+1, Jewgienij Kostygow – 0
Punkty dla Arged Malesa TŻ Ostrovii: Grzegorz Walasek – 13+1, Nicolai Klindt – 12+1, Tomasz Gapiński – 10+1, Adrian Cyfer – 9+1, Rafał Okoniewski – 3, Sebastian Szostak – 2, Kacper Grzelak – 0, Jakub Krawczyk NS