Aktualności

DMPJ: Torunianie na ostatniej pozycji w Grudziądzu

Drużyna Get Well APRO Toruń zajęła siódme, ostatnie miejsce w kolejnej rundzie półfinałowej DMPJ, którą rozegrano w Grudziądzu. Liderem naszego zespołu był Igor Kopeć-Sobczyński – zdobywca dziewięciu punktów w czterech startach.

I-II MRGARDEN GKM Grudziądz – 23 pkt.
1. Kacper Łobodziński – 3 (1,0,2,u)
2. Marcin Turowski – 12 (3,3,3,3)
3. Damian Lotarski – 8 (1,3,2,2)
22. Fabian Lotarski – ns

I-II Lokomotiv Daugavpils – 23 pkt.
19. Artiom Trofimow – 10 (3,2,2,3)
20. Elvis Avgucevics – 6 (2,2,w,2)
21. Davis Kurmis – 7 (3,1,2,1)

III Arged Malesa TŻ Ostrovia – 18 pkt.
10. Marcin Kościelski – 4 (w,2,2,-)
11. Kamil Nowacki – 6 (2,-,3,1)
12. Sebastian Szostak – 6 (1,2,-,3)
25. Kacper Grzelak – 2 (1,1,0)

IV Bogdanka Motor Lublin – 17 pkt.
13. Wiktor Trofimow jr – 11 (3,3,2,3)
14. Maciej Kuromonow – 6 (2,3,0,1)
15. Jakub Szpytma – 0 (t,w,w,w)

V-VI truly.work Stal Gorzów – 15 pkt.
4. Rafał Karczmarz – 10 (2,2,3,3)
5. Kamil Pytlewski – 4 (0,1,2,1)
6. Wiktor Jasiński – 1 (1,u,u,w)

V-VI Fogo Unia Leszno – 15 pkt.
7. Szymon Szlauderbach – 11 (3,3,3,2)
8. Krzysztof Sadurski – 4 (1,1,1,1)
9. Hubert Ścibak – 0 (u,d,u,u)

VII Get Well Apro Toruń – 14 pkt.
16. Filip Nizgorski – 3 (u,1,2,w)
17. Jakub Janik – 2 (1,0,0,1)
18. Igor Kopeć-Sobczyński – 9 (1,3,3,2)

Bieg po biegu:
1. (67,05) Turowski, Karczmarz, Łobodziński, Pytlewski
2. (67,81) Szlauderbach, Nowacki, Sadurski, Kościelski (w/u)
3. (68,47) W. Trofimow, Kuromonow, Janik, Nizgorski (u2)
4. (67,96) Trofimow, Avgucevics, Lotarski, Łobodziński
5. (70,37) Szlauderbach, Karczmarz, Jasiński, Ścibak (u)
6. (68,04) W. Trofimow, Kościelski, Szostak, Szpytma (t)
7. (69,52) Kurmis, Trofimow, Kopeć-Sobczyński, Janik
8. (69,27) Lotarski, Łobodziński, Sadurski, Ścibak (d4)
9. (69,43) Karczmarz, Szostak, Grzelak, Jasiński (u)
10. (70,08) Kuromonow, Avgucevics, Kurmis, Szpytma (w/u)
11. (69,19) Turowski, Lotarski, Nizgorski, Janik
12. (67,44) Karczmarz, W. Trofimow, Pytlewski, Kuromonow
13. (69,13) Kopeć-Sobczyński, Nizgorski, Sadurski, Ścibak (u4)
14. (69,82) Nowacki, Kurmis, Grzelak, Avgucevics (w/u)
15. (69,02) Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma (w/2min)
16. (69,51) Kopeć-Sobczyński, Pytlewski, Jasiński (u2), Nizgorski (w)
17. (68,53) Szlauderbach, Trofimow, Kurmis, Ścibak (u)
18. (67,71) Turowski, Kościelski, Nowacki, Łobodziński (u)
19. (71,45) Trofimow, Avgucevics, Pytlewski, Jasiński (w/u)
20. (67,84) W. Trofimow, Szlauderbach, Sadurski, Szpytma (w/2min)
21. (–,–) Szostak, Kopeć-Sobczyński, Janik, Grzelak

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl