Aktualności

DMPJ: Torunianie na siódmym miejscu u siebie

Drużyna Get Well APRO Toruń zajęła siódme, ostatnie miejsce w X rundzie półfinałowe DMPJ, którą w środę rozegrano na MotoArenie. Najlepszym żużlowcem w naszej ekipie był Igor Kopeć-Sobczyński – zdobywca siedmiu punktów. Zawody wygrała ekipa z Lublina.

I Bogdanka Motor Lublin – 24:
4. Wiktor Lampart – 7+1 (-,1*,3,3)
5. Wiktor Trofimow – 8 (3,-,2,3)
6. Michał Curzytek – 5+2 (2,2*,1*,-)
23. Maciej Kuromonow – 4+2 (2*,2*,0)

II Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 23:
7. Sebastian Szostak – 6 (0,-,3,3)
8. Kacper Grzelak – 4 (2,1,-,1)
9. Marcin Kościelski – 8+1 (3,3,2*,-)
24. Kamil Nowacki – 5+1 (0,3,2*)

III MRGARDEN GKM Grudziądz – 21:
16. Patryk Rolnicki – 6 (3,3,t,0)
17. Kamil Wieczorek – 6 (-,3,-,3)
18. Marcin Turowski – 5 (1,1,3,-)
27. Kacper Łobodziński – 4+1 (2*,1,0,1)

IV Unia Leszno – 17:
10. Szymon Szlauderbach – 11 (3,3,3,2)
11. Krzysztof Sadurski – 4 (1,1,1,1)
12. Hubert Ścibak – 2 (2,0,0,0)

V Lokomotiv Daugavpils – 15:
19. Oleg Michajłow – 7 (2,2,1,2)
20. Davis Kurmis – 5+2 (1*,0,3,1*)
21. Ricards Ansviesulis – 3+1 (0,1,2*,0)

VI Stal Gorzów – 13:
13. Alan Szczotka – 0 (0,w,w,w)
14. Wiktor Jasiński – 6 (1,3,1,1)
15. Kamil Pytlewski – 7+1 (w,2*,3,2)

VII Get Well APRO Toruń – 12:
1. Justin Stolp – 0 (0,-,0,0)
2. Jakub Janik – 5 (1,0,2,2)
3. Igor Kopeć-Sobczyński – 7 (3,2,2,-)
22. Filip Nizgorski – 0 (0,d)

Bieg po biegu:
1. (62,56) Trofimow, Kuromonow, Janik, Stolp
2. (62,47) Szlauderbach, Grzelak, Sadurski, Szostak
3. (62,15) Rolnicki, Łobodziński, Jasiński, Szczotka
4. (61,19) Kopeć-Sobczyński, Michajłow, Kurmis, Nizgorski
5. (63,44) Kościelski, Curzytek, Lampart, Nowacki
6. (63,16) Szlauderbach, Ścibak, Pytlewski (w/su), Szczotka (w2)
7. (62,38) Wieczorek, Michajłow, Turowski, Ansviesulis
8. (62,31) Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Grzelak, Stolp
9. (64,31) Lampart, Curzytek, Sadurski, Ścibak
10. (64,75) Jasiński, Pytlewski, Ansviesulis, Kurmis
11. (63,63) Rolnicki, Kopeć-Sobczyński, Łobodziński, Janik
12. (62,41) Lampart, Kuromonow, Jasiński, Szczotka (w2)
13. (64,13) Nowacki, Kościelski, Turowski, Łobodziński, Rolnicki (t)
14. (63,97) Kurmis, Ansviesulis, Sadurski, Ścibak
15. (63,82) Pytlewski, Janik, Jasiński, Nizgorski (d4)
16. (63,97) Turowski, Trofimow, Curzytek, Rolnicki
17. (62,57) Szostak, Nowacki, Michajłow, Ansviesulis
18. (63,38) Szlauderbach, Janik, Sadurski, Stolp
19. (63,97) Trofimow, Michajłow, Kurmis, Kuromonow
20. (63,03) Szostak, Pytlewski, Grzelak, Szczotka (w2)
21. (62,59) Wieczorek, Szlauderbach, Łobodziński, Ścibak