Aktualności

Doyle drugi, Holder w półfinale Grand Prix Słowenii

Wreszcie bardzo dobre występy w turnieju Grand Prix zanotowali toruńscy Australijczycy. Obaj wjechali do półfinału zawodów w słoweńskim Krsko, a w finale wystąpił Doyle. Turniej wygrał Patryk Dudek przed aktualnym IMŚ. Chris Holder odpadł w półfinale, a Niels Kristian Iversen zdobył tylko pięć punktów i był dwunasty.

Klasyfikacja końcowa:
1. Patryk Dudek (Polska) – 16 (1,3,1,2,3,3,3)
2. Jason Doyle (Australia) – 17 (2,3,2,3,3,2,2)
3. Greg Hancock (USA) – 15 (3,1,3,3,2,2,1)
4. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 13 (3,2,1,1,3,3,0)
5. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 12 (2,2,3,2,2,1)
6. Maciej Janowski (Polska) – 10 (0,2,3,1,3,1)
7. Chris Holder (Australia) – 10 (3,1,2,3,1,0)
8. Martin Vaculik (Słowacja) – 9 (2,3,2,d,2,0)
9. Artiom Łaguta (Rosja) – 7 (0,3,3,0,1)
10. Nicki Pedersen (Dania) – 7 (2,1,2,2,0)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 5 (1,0,0,3,1)
12. Niels Kristian Iversen (Dania) – 5 (3,0,1,1,d)
13. Craig Cook (Wielka Brytania) – 5 (1,d,0,2,2)
14. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 5 (1,2,1,w,1)
15. Przemysław Pawlicki (Polska) – 2 (0,1,0,1,d)
16. Matić Ivacić (Słowenia) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Nick Skorja (Słowenia) – 0 (0)
18. Denis Stojs (Słowenia) – NS

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Pedersen, Woffinden, Pawlicki
2. Iversen, Doyle, Sajfutdinow, Janowski
3. Hancock, Vaculik, Cook, Ivacić
4. Holder, Zmarzlik, Dudek, Łaguta
5. Łaguta, Lindgren, Hancock, Iversen
6. Dudek, Janowski, Pawlicki, Ivacić
7. Doyle, Zmarzlik, Pedersen, Cook (d1)
8. Vaculik, Woffinden, Holder, Sajfutdinow
9. Janowski, Holder, Lindgren, Cook
10. Zmarzlik, Vaculik, Iversen, Pawlicki
11. Hancock, Pedersen, Dudek, Sajfutdinow
12. Łaguta, Doyle, Woffinden, Ivacić
13. Doyle, Dudek, Lindgren, Vaculik (d4)
14. Sajfutdinow, Cook, Pawlicki, Łaguta
15. Holder, Pedersen, Iversen, Ivacić
16. Hancock, Zmarzlik, Janowski, Skorja, Woffinden (w2)
17. Lindgren, Zmarzlik, Sajfutdinow, Ivacić
18. Doyle, Hancock, Holder, Pawlicki (d4)
19. Janowski, Vaculik, Łaguta, Pedersen
20. Dudek, Cook, Woffinden, Iversen (d4)

Półfinały:
21. Lindgren (C), Doyle (A), Janowski (D), Holder (B)
22. Dudek (B), Hancock (A), Zmarzlik (C), Vaculik (D)

Finał:
23. Dudek (A), Doyle (B), Hancock (D), Lindgren (C)