Jack Holder okazał się najlepszy w turnieju Jasona Crumpa, który rozegrano w australijskim Kurri Kurri. Jack jako jedyny tego dnia w finale pokonał Rohana Tungate’a, z którym wcześniej przegrał w części zasadniczej zawodów. Chris Holder odpadł w finale B.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Jack Holder – 12+3 (2,2,3,2,3) – 1. miejsce w finale A
  2. Rohan Tungate – 15+2 (3,3,3,3,3) – 2. miejsce w finale A
  3. Erik Riss – 12+1 (3,3,2,1,3) – 3. miejsce w finale A
  4. Brady Kurtz – 11+3+0 (1,3,3,2,2) – 4. miejsce w finale A
  5. Chris Holder – 11+2 (3,1,2,3,2) – 2. miejsce w finale B
  6. Josh Pickering – 11+1 (0,2,3,3,3) – 3. miejsce w finale B
  7. Sam Masters – 10+d (2,3,2,2,1) – defekt w fnale B
  8. Justin Sedgmen – 7 (1,2,1,3,-)
  9. Isaac Hawes – 6 (3,0,1,0,2)
  10. Jye Etheridge – 6 (1,1,1,1,2)
  11. Daniel Bewley – 4 (2,d,2,d,0)
  12. Jacob Hook – 4 (0,0,1,2,1)
  13. Josh MacDonald – 4 (2,1,0,1,w)
  14. Alan MacDonald – 4 (1,1,w,1,1)
  15. Kane Lawrence – 2 (0,2,0,0,d)
  16. Mason Campton – 0 (0,d,-,-,-)

Bieg po biegu:

  1. C. Holder, J. Holder, Kurtz, Hook
  2. Tungate, Masters, Sedgmen, Pickering
  3. Riss, Bewley, Etheridge, Campton
  4. Hawes, J. MacDonald, A. MacDonald, Lawrence
  5. Masters, Lawrence, Etheridge, Hook
  6. Tungate, J. Holder, J. MacDonald, Bewley (d)
  7. Riss, Sedgmen, C. Holder, Hawes
  8. Kurtz, Pickering, A. MacDonald, Campton (d)
  9. Tungate, Riss, Hook, A. MacDonald (w)
  10. J. Holder, Masters, Hawes
  11. Pickering, C. Holder, Etheridge, J. MacDonald
  12. Kurtz, Bewley, Sedgmen, Lawrence
  13. Sedgmen, Hook, J. MacDonald
  14. Pickering, J. Holder, Riss, Lawrence
  15. C. Holder, Masters, A. MacDonald, Bewley (d)
  16. Tungate, Kurtz, Etheridge, Hawes
  17. Pickering, Hawes, Hook, Bewley
  18. J. Holder, Etheridge, A. MacDonald
  19. Tungate, C. Holder, Lawrence (d)
  20. Riss, Kurtz, Masters, J. MacDonald (w)

Finał B:

  1. Kurtz, C. Holder, Pickering, Masters (d)

Finał A:

  1. J. Holder, Tungate, Riss, Kurtz

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl

zdjęcie: Judy Mackay