Aktualności

Kaczmarek w finale IMP!

Daniel Kaczmarek zajął szóste miejsce w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, który rozegrano w Częstochowie i wystartuje w finale tych zawodów. Odpadł z kolei Paweł Przedpełski plasując się na jedenastej pozycji w półfinale IMP, który odbył się w Gnieźnie.

Półfinał IMP – Częstochowa

Klasyfikacja końcowa:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,2,3,3,2)
4. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) – 11 (0,3,2,3,3)
5. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – 9 (1,1,3,1,3)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 8 (2,3,1,1,1)
7. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) – 7 (2,2,1,2,0) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
8. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 7 (2,3,0,d,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
9. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 6 (0,0,2,1,3)
10. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) – 6 (1,0,1,2,2)
11. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra) – 6 (w,1,2,2,1)
12. Tobiasz Musielak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 5 (-,2,2,t,1)
13. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) – 4 (3,0,1,0,0)
14. Karol Baran (Stal Rzeszów) – 4 (3,1,t,0,0)
15. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź) – 3 (1,1,0,0,1)
16. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) – 2 (0,2)
17. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – 1 (0,0,t,1,d)
18. Artur Czaja (ROW Rybnik) – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (67,17) Baran, Kaczmarek, Czaja, Niedźwiedź (w)
2. (66,22) Karczmarz, Jędrzejak, Grajczonek, Gała
3. (65,74) Smektała, Drabik, Kościuch, Protasiewicz
4. (66,13) Kołodziej, Baliński, Zengota, Lampart
5. (67,08) Kaczmarek, Smektała, Grajczonek, Lampart
6. (66,79) Baliński, Musielak, Kościuch, Gała
7. (66,30) Protasiewicz, Jędrzejak, Niedźwiedź, Zengota
8. (66,65) Drabik, Kołodziej, Baran, Karczmarz
9. (67,22) Kołodziej, Protasiewicz, Kaczmarek, Koza
10. (67,30) Drabik, Musielak, Zengota, Grajczonek
11. (67,66) Smektała, Niedźwiedź, Karczmarz, Baliński
12. (67,20) Kościuch, Lampart, Jędrzejak, Czaja
13. (67,05) Drabik, Jędrzejak, Kaczmarek, Baliński (d)
14. (67,80) Protasiewicz, Koza, Lampart, Karczmarz
15. (68,05) Kołodziej, Niedźwiedź, Kościuch, Grajczonek
16. (67,85) Smektała, Zengota, Gała, Baran
17. (68,19) Kościuch, Zengota, Kaczmarek, Karczmarz
18. (67,99) Smektała, Kołodziej, Musielak, Jędrzejak
19. (67,85) Lampart, Drabik, Niedźwiedź, Gała (d)
20. (68,19) Protasiewicz, Baliński, Grajczonek, Baran
dodatkowy o siódme miejsce. (68,36) Jędrzejak, Baliński

Półfinał IMP – Gniezno

Klasyfikacja końcowa:
1. Dominik Kubera – 12 (2,1,3,3,3)
2. Kacper Woryna – 12 (1,3,3,2,3)
3. Zbigniew Suchecki – 11 (3,3,1,1,3)
4. Piotr Pawlicki – 11 (2,3,3,2,1)
5. Adrian Miedziński – 11 (2,3,2,2,2)
6. Mateusz Szczepaniak – 10 (3,2,1,3,1)
7. Marcin Nowak – 8 (1,1,3,3,0)
8. Oskar Fajfer – 8 (3,0,2,1,2)
9. Jarosław Hampel – 8 (3,2,0,1,2)
10. Krzysztof Buczkowski – 6 (0,2,1,d,3)
11. Paweł Przedpełski – 5 (2,0,2,0,1)
12. Dawid Lampart – 5 (1,2,2,d,0)
13. Daniel Jeleniewski – 4 (0,d,0,3,1)
14. Oskar Bober – 4 (1,1,1,1,w)
15. Krystian Pieszczek – 3 (t,1,0,2,0)
16. Mirosław Jabłoński – 2 (0,0,0,d,2)
17. Robert Chmiel – 0 (0)
18. Kacper Gomólski – 0 ()

Bieg po biegu:
1. (64,56) Fajfer, Pawlicki, Bober, Chmiel
2. (65,05) Suchecki, Przedpełski, Woryna, Jabłoński
3. (64,63) Hampel, Miedziński, Lampart, Buczkowski
4. (65,75) Szczepaniak, Kubera, Nowak, Jeleniewski
5. (64,78) Suchecki, Buczkowski, Nowak, Fajfer
6. (65,13) Woryna, Lampart, Pieszczek, Jeleniewski (d)
7. (65,05) Pawlicki, Hampel, Kubera, Jabłoński
8. (65,95) Miedziński, Szczepaniak, Bober, Przedpełski
9. (65,25) Woryna, Fajfer, Szczepaniak, Hampel
10. (64,63) Kubera, Miedziński, Suchecki, Pieszczek
11. (64,43) Pawlicki, Przedpełski, Buczkowski, Jeleniewski
12. (65,75) Nowak, Lampart, Bober, Jabłoński
13. (65,63) Jeleniewski, Miedziński, Fajfer, Jabłoński (d)
14. (65,47) Nowak, Pieszczek, Hampel, Przedpełski
15. (65,50) Szczepaniak, Pawlicki, Suchecki, Lampart (d)
16. (66,10) Kubera, Woryna, Bober, Buczkowski (d)
17. (66,51) Kubera, Fajfer, Przedpełski, Lampart
18. (66,79) Buczkowski, Jabłoński, Szczepaniak, Pieszczek
19. (66,03) Woryna, Miedziński, Pawlicki, Nowak
20. (65,03) Suchecki, Hampel, Jeleniewski, Bober (w)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl