Aktualności

Klub Sportowy Toruń zaprasza na Dzień Dziecka na Motoarenie!

28 maja Get Well Toruń rozegra kolejny w sezonie 2017 mecz ligowy na Motoarenie. „Anioły” tym razem podejmować będą „Rekiny”, drużynę ROW-u Rybnik. Początek spotkania o godzinie 16.00.

– Tego dnia planujemy organizację Dnia Dziecka na Motoarenie – powiedziała uśmiechnięta Ilona Termińska. – Zgodnie ze zwyczajem, na przełomie maja i czerwca zapraszamy wszystkie maluchy do Strefy Małego Kibica, która będzie mieściła się na terenach EDF-u, naprzeciwko Motoareny. Właśnie w ten sposób chcemy uczcić to święto dla najmłodszych. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla naszych kibiców. Oprócz dmuchańców, trampolin, zabawy z ekipą cyrkową dostępne będą dla dzieciaków motorki pitbike oraz zabawy piłkarskie. Całość poprowadzą znani wszystkim z anteny Radia Gra – Mariusz Składanowski i Marcin Martinez Wiśniewski. Myślę, że warto będzie tego dnia zajrzeć w okolice Motoareny. Zabawę zaczynamy około godziny 13.30 – kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.

Sam mecz również będzie wyjątkowy dla toruńskiej drużyny. Ekipa Jacka Gajewskiego wystąpi w nim z niebieskimi opaskami, które oznaczają wsparcie walki z autyzmem. – Gramy w niebieskie razem z Zespołem Szkół numer 31 w Toruniu. Wspieramy akcję, co będzie widoczne podczas meczu z ROW-em Rybnik – zakończyła Prezes toruńskiego Klubu.

Cennik:
Strefa Czerwona:
bilet normalny – 95 złotych
Strefa Niebieska:
bilet normalny 35 – złotych
bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 7 lat, dla młodzieży i studentów do 24 roku życia) – 25 złotych
Strefa Zielona:
bilet normalny – 30 złotych
bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 16) – 2 złote
Strefa Żółta (sektor kibiców gości):
bilet normalny – 35 złotych
Program zawodów: 10 złotych

Bilety nabywać można:
– od poniedziałku do soboty w Fan Shopie w Atrium Copernicus w godzinach 10-20;
– od poniedziałku do soboty na Motoarenie w godzinach 10-16 (z wyłączeniem 20 maja);
– poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl;
W niedzielę kasy biletowe otwarte będą od godziny 13.00;