Aktualności

Kopeć-Sobczyński najlepszy w Poznaniu

Igor Kopeć-Sobczyński był najlepszym zawodnikiem podczas dwudniowego zgrupowania zaplecza kadry narodwej na torze w Poznaniu. Torunianin pierwszego dnia był drugi za Mateuszem Tonderem, ale drugie zawody już wygrał dzięki większej liczbie trójek od Jakuba Miśkowiaka i Kamila Nowackiego.

Klasyfikacja końcowa:
1. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 13 (1,3,3,3,3)
2. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,3,2,2,3)
3. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 13 (2,2,3,3,3)
4. Kacper Pludra (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 11 (3,2,3,w,3)
5. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 11 (3,3,1,3,1)
6. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 10 (2,1,3,3,1)
7. Szymon Szlauderbach (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 9 (1,2,2,2,2)
8. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 8 (0,3,1,2,2)
9. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (2,1,0,0,3)
10. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (0,1,1,2,2)
11. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) – 5 (0,2,2,1,d)
12. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 4 (1,d,2,0,1)
13. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 3 (3,ns,ns,ns,ns)
14. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 3 (2,0,0,1,0)
15. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) – 3 (1,1,0,1,0)
16. Krzysztof Sadurski (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 3 (0,0,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. (71,20) Wojdyło, Tonder, Szlauderbach, Żupiński
2. (69,88) Liszka, Rempała, Gryszpiński, Bogdanowicz
3. (69,82) Miśkowiak, Nowacki, Curzytek, Kowalski
4. (70,53) Pludra, Zieliński, Kopeć-Sobczyński, Sadurski
5. (70,06) Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Tonder, Liszka (ns)
6. (69,56) Miśkowiak, Szlauderbach, Zieliński, Rempała
7. (70,56) Wojdyło, Pludra, Gryszpiński, Curzytek (d4)
8. (71,05) Kowalski, Bogdanowicz, Żupiński, Sadurski
9. (71,42) Tonder, Curzytek, Sadurski, Rempała
10. (70,66) Pludra, Szlauderbach, Kowalski, Liszka (ns)
11. (70,60) Nowacki, Bogdanowicz, Wojdyło, Zieliński
12. (69,86) Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Żupiński, Gryszpiński
13. (71,32) Tonder, Kowalski, Gryszpiński, Zieliński
14. (70,63) Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach, Bogdanowicz, Curzytek
15. (71,27) Wojdyło, Miśkowiak, Sadurski, Liszka (ns)
16. (70,78) Nowacki, Żupiński, Rempała, Pludra (w/su)
17. (70,74) Miśkowiak, Pludra, Tonder, Bogdanowicz (d4)
18. (71,02) Nowacki, Szlauderbach, Sadurski, Gryszpiński
19. (70,78) Kopeć-Sobczyński, Kowalski, Wojdyło, Rempała
20. (71,85) Zieliński, Żupiński, Curzytek, Liszka (ns)

Sędzia: Piotr Nowak
NCD: 69,56 s – w biegu 6. uzyskał Jakub Miśkowiak
Frekwencja: około 100 osób

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl