Aktualności

KS Toruń zaprasza do Areny Toruń!

Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Prezentację Drużyny przed sezonem 2018. Impreza odbędzie się w hali sportowo widowiskowej „Arena Toruń”. Całość zapowiada się niesłychanie interesująco.

Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite dla działaczy z Torunia. Od kilku tygodni trwają bowiem przygotowania do piątkowej prezentacji zespołu. Na scenie zabraknie tylko Jacka Holdera, który obecnie bierze udział w tournee w Australii. Do dyspozycji mediów oraz kibiców będą z kolei pozostali zawodnicy z Jasonem Doylem, Nielsem Kristianem Iversenem i Chrisem Holderem na czele. – Jestem przekonana, że piątkowa impreza będzie bardzo udana. Po oficjalnej części zapraszamy na koncert zespołu Kobranocka. Po nim z kolei zapraszamy wszystkich na spotkanie z zawodnikami. Będzie to idealna okazja do zebrania autografów oraz zrobienia sobie tak zwanego „selfi” – powiedziała Ilona Termińska.

Piątkowa impreza to nie tylko przedstawienie zawodników naszej drużyny, która w przyszłym roku występować będzie w PGE Ekstralidze. – Przedstawimy zawodników, ale także zaprezentujemy wzór kevlaru oraz wzory osłon na sezon 2018. Kevlary zawodników zawsze wywołują spore zainteresowanie i emocje, dlatego też cieszę się, że uda nam się przedstawić nowe wzory już podczas piątkowego spotkania z fanami czarnego sportu w Toruniu. Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić wszystkich kibiców czarnego sportu w piątkowy wieczór do Areny Toruń. Impreza oczywiście jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, a jej początek zaplanowaliśmy na godzinę 19.00 – zakończyła prezes KS Toruń.