Aktualności

KS Toruń zaprasza na sparing z MRGARDEN GKM Grudziądz

30 marca Get Well Toruń rozegra sparing z rywalem zza miedzy – MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek spotkania o godzinie 16.00.

– Bardzo nie lubimy biletować treningów punktowanych i sparingów, dlatego postanowiliśmy, że piątkowe ściganie będzie darmowe dla wszystkich fanów czarnego sportu. Liczę, że spotkamy się na Motoarenie w całkiem licznym gronie. Oczywiście na torze pojawią się wszyscy dostępni obecnie nasi zawodnicy. Chcemy jak najlepiej przygotować się do sezonu – powiedziała Ilona Termińska.

Klub przygotował niespodziankę dla fanów czarnego sportu w Grodzie Kopernika. – Od godziny 15.15 zapraszamy do Parku Maszyn. Wizyta w naszych boksach będzie zupełnie bezpłatna. Na programach zawodów – które będzie można pobrać już w czwartek i wydrukować u siebie w domu, umieściliśmy specjalne miejsce do zbierania autografów. Będzie to bardzo dobra okazja do przyjrzenia się naszym zawodnikom. Parking zostanie zamknięty 15 minut przed zawodami. Wejście odbywać się będzie przez parking przeznaczony dla samochodów, który znajduje się przy strefie niebieskiej, będzie on oczywiście odpowiednio oznakowany. Pragnę nadmienić, że parking samochodowy także będzie otwarty dla kibiców w dniu imprezy, zatem będzie można tam spokojnie zaparkować swoje auta. Do zobaczenia w piątek! – zakończyła prezes toruńskiego Klubu.