Aktualności

Narysuj kartkę świąteczną – Twoje dziecko może brać udział w prezentacji podczas meczu inauguracyjnego w sezonie 2019!

Klub Sportowy Toruń od 27 listopada 2018 roku rozpoczyna serię siedmiu konkursów, w których najmłodsi fani czarnego sportu będą mogli wygrać miejsce w eskorcie dziecięcej w czasie prezentacji przed meczami PGE Ekstraligi Żużlowej.

– Pragniemy, aby nasi najmłodsi fani brali czynny udział w życiu klubu, w tym również i w najważniejszych wydarzeniach, jakimi są mecze ligowe. Przygotowaliśmy serię siedmiu konkursów, gdzie każdy może wykazać zdolnościami manualnymi i kreatywnością. Konkursy będziemy organizować do czerwca 2019. Mam nadzieję, że nasi młodzi kibice będą zadowoleni – powiedziała Ilona Termińska.

Na czym będzie polegać pierwszy konkurs? – Zatytułowaliśmy go „Kartka świąteczna dla zawodników KS Toruń”. Chodzi oczywiście o narysowanie w dowolnej technice, kartki, którą kibice wyślą do naszych żużlowców za pośrednictwem Klubu. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy nasi kibice, jednakże nagrodą będzie udział w eskorcie dziecięcej (wiek do 12 lat) podczas prezentacji drużyn przed inauguracyjnym meczem żużlowym na Motoarenie. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają bilet dla dziecka oraz opiekuna na pierwszy mecz ligowy. Wszystkie prace trafią do naszej małej galerii, którą od pewnego czasu wystawiamy na Motoarenie. Zwycięskie kartki wyślemy naszym zawodnikom. Czeka nas dobra zabawa! – kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.

Jakie są zatem reguły konkursu? – Należy narysować kartkę świąteczną, którą potem za pośrednictwem poczty, maila, czy też osobiście dostarczyć do siedziby naszego Klubu do 7 grudnia 2018 roku. Niezbędna jest podpisana klauzula informacyjna, dostępna wraz z regulaminem na naszej stronie internetowej – www.speedway.torun.pl. W kolejnych miesiącach zaprosimy Państwa do podania propozycji na hasło na claim klubu, zaproponujemy tematy prac związane z Walentynkami czy też X-leciem Motoareny. Jestem przekonana, że seria konkursów przypadnie do gustu naszym kibicom, dlatego już nie mogę się doczekać pierwszych prac – zakończyła Ilona Termińska.

Regulamin konkursu „Wyślij kartkę do KS Toruń!” dostępny jest pod linkiem: http://speedway.torun.pl/wp-content/uploads/2018/11/Regulamin-konkursu-Wyślij-kartkę-świąteczną-do-KS-Toruń.pdf

Klauzula informacyjna oraz zgoda na przetwarzanie danych:
http://speedway.torun.pl/wp-content/uploads/2018/11/Klauzula-KST.pdf

Narysuj kartkę!