Aktualności

Torunianie najlepsi w I rundzie półfinału DMPJ

Drużyna młodzieżowa Get Well Toruń wygrała I rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się w Lesznie. Komplet punktów z bonusami zdobył Igor Kopeć-Sobczyński, a Daniel Kaczmarek doznał tylko jednej porażki.

I. Get Well Toruń – 26:
13. Marcin Kościelski – 5+2 (1,2*,1*,1)
14. Daniel Kaczmarek – 11 (3,3,2,3)
15. Igor Kopeć-Sobczyński – 10+2 (3,2*,2*,3)
26. Aleks Rydlewski – nie startował

II. Betard Sparta Wrocław – 23:
4. Przemysław Liszka – 9+1 (3,1*,2,3)
5. Kacper Konieczny – 6+1 (1,0,2*,3)
6. Patryk Wojdyło – 8+2 (2,1*,3,2*)

III. MRGARDEN GKM Grudziądz – 20:
16. Damian Lotarski – 7 (2,3,1,1)
17. Dawid Wawrzyniak – 7+1 (0,2,2*,3)
18. Denis Zieliński – 6+1 (1,3,0,2*)

IV. Fogo Unia Leszno – 16:
1. Szymon Szlauderbach – 5 (2,t,3,-)
2. Kacper Pludra – 3 (0,0,-,3)
3. Wiktor Trofimow – 7+1 (3,2*,1,1)
22. Krzysztof Sadurski – 1 (1,0,0)

V. Grupa Azoty Unia Tarnów – 15:
7. Patryk Rolnicki – 7 (2,3,-,2)
8. Dawid Rempała – 3 (1,0,2,-)
9. Mateusz Cierniak – 4 (0,1,-,3)
24. Przemysław Konieczny – 1 (0,1,d)

VI. Orzeł Łódź – 14:
10. Mateusz Błażykowski – 0 (u,0,-,w)
11. Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,3,2)
12. Maciej Kuromonow – 2 (1,0,-,1)
25. Eryk Borczuch – 1 (0,1)

VII. forBET Włókniarz Częstochowa – 12:
19. Adrian Woźniak – 0 (w,-,-,-)
20. Mateusz Świdnicki – 5 (2,0,2,1)
21. Bartosz Świącik – 7+1 (3,1,1*,2)
28. Michał Gruchalski – 0 (t,w,u)

Bieg po biegu:
1. (62,57) Liszka, Szlauderbach, Konieczny, Pludra
2. (62,57) Miśkowiak, Rolnicki, Rempała, Błażykowski (u)
3. (62,56) Kaczmarek, Lotarski, Kościelski, Wawrzyniak
4. (64,21) Trofimow jr, Świdnicki, Sadurski, Woźniak (w/u)
5. (62,43) Rolnicki, Wojdyło, Liszka, Cierniak
6. (62,69) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Kuromonow, Błażykowski
7. (63,59) Świącik, Wawrzyniak, Zieliński, Gruchalski (t)
8. (63,28) Szlauderbach, Trofimow jr, Cierniak, Rempała
9. (63,28) Miśkowiak, Liszka, Wojdyło, Kuromonow
10. (62,90) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Świącik, Świdnicki
11. (64,03) Lotarski, Wawrzyniak, Trofimow jr, Pludra
12. (63,81) Liszka, Kaczmarek, Kościelski, Konieczny
13. (64,44) Zieliński, Rempała, Lotarski, Konieczny
14. (63,09) Miśkowiak, Świdnicki, Świącik, Borczuch
15. (62,88) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Trofimow jr, Sadurski
16. (63,40) Wojdyło, Konieczny, Lotarski, Zieliński
17. (63,56) Cierniak, Świącik, Konieczny, Gruchalski (w)
18. (62,50) Pludra, Miśkowiak, Borczuch, Sadurski
19. (64,24) Konieczny, Wojdyło, Świdnicki, Gruchalski (u)
20. (64,00) Kopeć-Sobczyński, Rolnicki, Kościelski, Konieczny (d)
21. (65,07) Wawrzyniak, Zieliński, Kuromonow, Błażykowski (w/u)

Sędzia: Remigiusz Substyk
NCD: 62,43 s – uzyskał Patryk Rolnicki w biegu 5.

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl