Aktualności

Z nakrętkami po rower!

Klub Sportowy Toruń ogłosił na początku maja  konkurs, w którym można wygrać fantastyczną nagrodą, jaką jest rower marki GIANT. Od wtorku przez cały tydzień (od 4 września 2018 roku do 11 września 2018 roku), w siedzibie KS Toruń przyjmowane będą paczki z nakrętkami PET. Nagrodę wygra kibic, który przyniesie najwięcej kilogramów nakrętek.  

Akcja przygotowana przez Klub Sportowy Toruń ma charakter charytatywny. – W tym roku jednym z naszych partnerów jest Salon Giant, który mieści się w Toruniu na Szosie Lubickiej. Salon przekazał nam wspaniały rower, który z pewnością zadowoli entuzjastę „dwóch kółek”. Jestem przekonana, że trafi on w odpowiednie ręce – powiedziała Ilona Termińska.

W jaki sposób można wywalczyć nagrodę? – Zasady są proste: każdy z kibiców przynosi do biura KS Toruń na Motoarenę zebrane nakrętki. My je ważymy i zapisujemy wyniki. Nagrodę wygrywa ten kibic, który oczywiście przyniesie najwięcej nakrętek PET. Oczywiście nagradzamy całe podium, dlatego też zdobywca drugiego miejsca otrzyma nagrodę rzeczową – komplet odzieży klubowej wraz z gadżetami, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma nagrodę rzeczową – koszulkę klubową wraz z podpisami zawodników Get Well Toruń. Jest zatem o co walczyć – kontynuuje prezes toruńskiego Klubu.

Toruński Klub zebrane nakrętki przekaże na szczytny cel. – Zebrane nakrętki przekażemy Hospicjum „Światło” oraz akcji „Korki”. Wspólnie z naszym partnerem, Salonem Giant w Toruniu, mamy nadzieję, że dorzucimy chociaż małą cegiełkę do tej szlachetnej inicjatywy – zakończyła Ilona Termińska.

 

Nakrętki PET można przynosić do KS Toruń od 4-go do 11-go września w godzinach 9-16. Zapraszamy!

 

Konkurs nakrętkowy