Już we wtorek o godzinie 16.00 na toruńskiej Motoarenie rozpocznie się pierwszy w tym sezonie mecz sparingowy, w którym to żużlowcy miejscowego Apatora podejmować będą rywali z Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Wejście dla kibiców na to wydarzenie będzie bezpłatne i odbywać się będzie przez bramę numer 1, przy niebieskiej strefie. – Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwań naszych kibiców postanowiliśmy, że oba mecze sparingowe będzie można obejrzeć na żywo, za darmo. Jest to swoistego rodzaju ukłon w stronę fanów speedway’a w kujawsko – pomorskim. Ponadto dla kibiców zostanie udostępniony parking za pierwszym łukiem. Mam nadzieję, że to ułatwi nieco komunikację. Zarówno parking, jak i bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15.00 – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska.

Przypomnijmy, że torunianie rozegrają w tym sezonie mecze testowe z rywalami zza miedzy. Oprócz dwumeczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz torunian czekać będzie rywalizacja z zawodnikami z Grudziądza. Ten już w najbliższą sobotę, również na Motoarenie.