Już 11 sierpnia 2022 roku Klub Sportowy Toruń rozpoczyna sprzedaż biletów na mecz pierwszej rundy play-off, w której to FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń podejmować będzie MOJE BERMUDY Stal Gorzów Wlkp.. Bilety można będzie zakupić przez stronę www.kstorun.kupbilety.pl oraz w kasie Klubu (poniedziałek-piątek w godzinach 10:00-16:00).

Z racji na fakt, że będzie to pierwsze spotkanie w rundzie play-off, sprzedaż biletów będzie przebiegać w dwóch formach.

Kibice, którzy mieli wykupione karnety na sezon 2022 mają możliwość pierwokupu biletu na 15. Rundę PGE EKSTRALIGI na swoje miejsce po preferencyjnej cenie. Miejsca karnetowiczów będą zwalniane w środę 17 sierpnia, niemniej nadal będą mieli oni możliwość zakupu biletu z przysługującym rabatem. Osoby, które zakupiły karnety przez Internet będą mogły zakupić bilety poprzez stronę internetową. Kibice, którzy nabyli karnety w siedzibie Klubu proszone są o udanie się do Kasy Klubowej na Motoarenie w wyznaczonych godzinach. Dodatkowo zaznaczamy, że kupując bilet w Kasie na Motoarenie należy mieć ze sobą karnet, który upoważniać będzie do zakupu biletu lojalnościowego. Jeden karnet to jeden bilet, który możecie Państwo zakupić.

Ostatnie mecze na naszym stadionie to mała magia speedway’a i piękne widowiska. Zarówno wygrane z Częstochową jak i z Gorzowem oraz zwycięski remis z Wrocławiem pokazał, że Motoarena znów tętni życiem, a emocje sięgają tutaj zenitu. To wspaniała promocja dla żużla. Jestem wdzięczna zawodnikom za zbudowanie tych pięknych emocji. Ukłony należą się również kibicom, bo cała ta otoczka sprawia, że aż chce się przychodzić na kolejne spotkania – powiedziała Ilona Termińska.

Mecz XV rundy PGE Ekstraligi zostanie rozegrany w niedzielę, 21 sierpnia 2022 roku o godzinie 18:00. – Po raz kolejny zapraszam do zakupu biletów w przedsprzedaży, czy to za pośrednictwem naszej strony, czy też stacjonarnie. Wielu kibiców wciąż czeka z decyzją o zakupie do ostatniej chwili i później są zdziwieni, że nie ma odpowiednich dla nich miejsc na Motoarenie. Proszę także pamiętać, że przepustowość bramek Motoareny to 7000 kibiców na godzinę, a zatem by pomieścić około 12000 widzów potrzebnych jest około 100 minut. Proszę o tym pamiętać, gdyż jako organizator nie jesteśmy w stanie tego przeskoczyć. Kibice często przychodzą na ostatnią chwilę, stoją w kolejkach. Bardzo mi z tego powodu przykro, dlatego jeszcze raz proszę o wcześniejszy zakup wejściówek i wcześniejsze przybycie na stadion – zakończyła prezes toruńskiego Klubu.

UWAGA! Bilety na sektor gości będą dostępne tylko i wyłącznie przed meczem w kasie nr 4 od godziny 16:00. Cena biletu: 65 zł.

Ceny biletów na spotkanie FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń – MOJE BERMUDY Stal Gorzów Wlkp.

BILETY LOJALNOŚCIOWE (dla kibiców posiadających karnety na sezon 2022):

Strefa Niebieska:

Bilet Normalny – 55 złotych

Bilet Ulgowy – 35 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych

Strefa Czerwona:

Bilet normalny – 150 złotych

Ceny biletów w sprzedaży otwartej:

Strefa Niebieska i Strefa Zielona:

Bilet Normalny – 65 złotych

Bilet Ulgowy – 40 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych

Strefa Czerwona:

Bilet normalny – 200 złotych

#ŻyjeMyŻużlem