Drużyna eWinner Apatora Toruń wygrała bardzo pewnie wszystkie cztery dotychczasowe spotkania eWinner 1. Ligi Żużlowej i jako jedyny zespół z kompletem punktów przewodzi tabeli ligowej. W czołowej czwórce najskuteczniejszych żużlowców całej ligi, znajdziemy nazwiska aż trzech seniorów “Aniołów”.

Drużyna eWinner Apatora Toruń zdobyła we wszystkich czterech meczach 219 punktów (54,75 pkt. na mecz) i 31 bonusów (7,75 pkt. na mecz). “Anioły” nieznacznie lepiej prezentują się na MotoArenie, gdzie zdobyły 111 punktów i 18 bonusów (średnio: 55,5 pkt. i 9 bonusów). Na wyjazdach nasz zespół przywozi 108 punktów i 13 bonusów (średnio: 54 pkt. i 6,5 bonusa). Łącznie daje to 250 punktów w 60 biegach ligowych i 120 startach zawodników, co średnio daje 4,17 pkt./bieg drużynowo (3,65 pkt. bez bonusów) i 2,083 pkt./bieg indywidualnie z bonusami (1,825 pkt. bez bonusa na jeden start zawodnika).

Żużlowcy eWinner Apatora Toruń w 60 wyścigach odnieśli 42 zwycięstwa indywidualne i 25 razy wygrywali podwójnie. Zawodnicy “Aniołów” 18 razy przyjeżdżali na metę na ostatnich pozycjach (w tym pięciokrotnie u siebie i łącznie siedmiokrotnie uczynili to seniorzy), a pięciu wyścigów nie ukończyli (dwa defekty i trzy wykluczenia).

Co ciekawe, żużlowcy “Aniołów” zawsze wygrywają trzeci bieg zawodów podwójnie. Najgorzej natomiast radzą sobie w biegu dwunastym, gdzie przywożą średnio 2,50 pkt. i 0,25 bonusa. Torunianie pięciokrotnie zwyciężyli podwójnie w Daugavpils i jest to najmniejsza ilość wyścigów wygranych 5:1 w meczu w tym sezonie. W każdym spotkaniu notujemy też co najmniej jedną porażkę 2:4 i 1:5. W meczach torunian rzadko padają remisy (17 razy).

Procentowo najwięcej punktów dla ekipy eWinner Apatora Toruń przywożą obcokrajowcy i seniorzy. Udział Polaków i młodzieżowców jest mniejszy, choć to właśnie punkty Igora Kopeć-Sobczyńskiego przesądziły o wygranej w Daugavpils i tak naprawdę spokojnej końcówce zawodów.