Toruńska drużyna młodzieżowa rozdzieliła dwie ekipy leszczyńskie w zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, którą rozegrano w wielkopolskim mieście. “Anioły” odniosły zaledwie trzy indywidualne zwycięstwa, ale aż piętnaście z nich zapisali na swoim koncie zawodnicy Unii Leszno I. Najładniejszą akcję zawodów wykonał Krzysztof Lewandowski mijając na ostatnim okrążeniu ostatniego wyścigu Damiana Ratajczaka i Huberta Jabłońskiego.

I. Unia Leszno I – 51:
1. Krzysztof Sadurski – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Damian Ratajczak – 16 (3,3,3,3,3,1)
3. Kacper Pludra – 16 (3,2,3,2,3,3)
4. Huber Ścibak – 1 (1,w/su,-,-,-)

II. KS Toruń – 31:
5. Karol Żupiński – 10 (3,2,1,1,1,2)
6. Kamil Marciniec – 9 (1,3,1,2,1,1)
7. Krzysztof Lewandowski – 12 (2,1,2,2,2,3)
8. Justin Stolp – ns

III. Unia Leszno II – 30:
13. Hubert Jabłoński – 10 (2,2,2,2,2)
14. Antoni Mencel – 6 (2,1,1,0,2)
15. Maksym Borowiak – 3 (1,-,0,0,1)
16. Olivier Buszkiewicz – 0 (-,w/2m.,-,-,-)
20. Keynan Rew – 11 (1,3,2,3,2)

NK. 7R Stolaro Stal Rzeszów – 6:
9. Konrad Mikłoś – 2 (0,2,0,0,0,0)
10. Aleks Rydlewski – 2 (w,u,0,0,2,0)
11. Brak zawodnika
12. Jakub Stojanowski – 2 (0,0,1,1,d)

Bieg po biegu:
1. (62,78) Żupiński, Mencel, Ścibak, Stojanowski
2. (61,78) Pludra, Jabłoński, Marciniec, Rydlewski (w)
3. (62,44) Ratajczak, Żupiński, Borowiak, Mikłoś
4. (63,06) Sadurski, Lewandowski, Rew, Rydlewski (u)
5. (64,07) Marciniec, Mikłość, Buszkiewicz (w/2min), Ścibak (w/su)
6. (62,60) Rew, Pludra, Żupiński, Rydlewski
7. (63,81) Ratajczak, Jabłoński, Lewandowski, Stojanowski
8. (63,28) Sadurski, Lewandowski, Mencel
9. (63,15) Ratajczak, Jabłoński, Marciniec, Rydlewski
10. (62,66) Pludra, Lewandowski, Mencel, Mikłoś
11. (62,76) Ratajczak, Rew, Żupiński
12. (63,28) Sadurski, Marciniec, Stojanowski, Borowiak
13. (64,38) Rew, Pludra, Stojanowski
14. (63,03) Pludra, Lewandowski, Borowiak, Mikłoś
15. (62,81) Ratajczak, Rydlewski, Marciniec, Mencel
16. (63,21) Sadurski, Jabłoński, Żupiński, Mikłoś
17. (63,19) Sadurski, Rew
18. (64,22) Sadurski, Żupiński, Borowiak, Mikłoś
19. (63,00) Pludra, Mencel, Marciniec, Stojanowski (d)
20. (64,00) Lewandowski, Jabłoński, Ratajczak, Rydlewski

Sędzia: Arkadiusz Kalwasiński
NCD: 61,78 s. – uzyskał w 2. biegu Kacper Pludra

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl