Drużyna młodzieżowa KS Toruń zajęła trzecie miejsce w trzeciej z kolei rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski, którą rozegrano w Ostrowie. Liderem naszej ekipy był Antoni Kawczyński, który jako jedyny wygrywał biegi indywidualnie i zdobył łącznie dziesięć punktów. Zawody wygrała ekipa z Krosna przed gorzowianami.

I. Orlen Cellfast Wilki Krosno: 34
9. Denis Zieliński (0,2,2,0,1) 5
10. Krzysztof Sadurski (1,0,2,3,2) 8
11. Piotr Świercz (3,1,0,3,2) 9
12. Szymon Bańdur (2,3,3,2,2) 12

II. Stal Gorzów: 31
5. Oskar Paluch (3,3,3,1,3,3) 16
6. Mateusz Bartkowiak (NS,-,NS,NS,-) 0
7. Oliwer Ralcewicz (W,NS,NS,NS,NS) 0
8. Oskar Hurysz (3,3,2,3,3,1) 15

III. KS Toruń: 28
13. Antoni Kawczyński (2,2,0,3,3) 10
14. Oskar Rumiński (1,0,1,2,2) 6
15. Mateusz Affelt (2,1,1,2,0) 6
16. Krzysztof Lewandowski (3,0,2,0,1) 6

IV. Arged Malesa Ostrów: 27
1. Jakub Krawczyk (2,3,2,2,T) 9
2. Jakub Poczta (1,1,-,-,0) 2
3. Kacper Grzelak (1,2,3,1,-) 7
4. Sebastian Szostak (0,1,1,1,3) 6
17. Filip Seniuk (1,1,1,0) 3

Bieg po biegu:
1. Paluch, Bańdur, Rumiński, Szostak (0:3:2:1)
2. Świercz, Kawczyński, Grzelak, Bartkowiak (NS) (1:3:5:3)
3. Hurysz, Affelt, Poczta, Zieliński (2:6:5:5)
4. Lewandowski, Krawczyk, Sadurski, Ralcewicz (W) (4:6:6:8)
5. Hurysz, Zieliński, Szostak, Lewandowski (5:9:8:8)
6. Paluch, Grzelak, Affelt, Sadurski (7:12:8:9)
7. Bańdur, Kawczyński, Poczta, Ralcewicz (NS) (8:12:11:11)
8. Krawczyk, Hurysz, Świercz, Rumiński (11:14:12:11)
9. Hurysz, Sadurski, Szostak, Kawczyński (12:17:14:11)
10. Grzelak, Zieliński, Rumiński, Ralcewicz (NS) (15:17:16:12)
11. Paluch, Lewandowski, Seniuk, Świercz (16:20:16:14)
12. Bańdur, Krawczyk, Affelt, Bartkowiak (NS) (18:20:19:15)
13. Hurysz, Bańdur, Grzelak, Lewandowski (19:23:21:15)
14. Świercz, Affelt, Szostak, Ralcewicz (NS) (20:23:24:17)
15. Sadurski, Rumiński, Seniuk, Bartkowiak (NS) (21:23:27:19)
16. Kawczyński, Krawczyk, Paluch, Zieliński (23:24:27:22)
17. Paluch, Rumiński, Zieliński, Poczta (23:27:28:24)
18. Szostak, Sadurski, Lewandowski, Ralcewicz (NS) (26:27:30:25)
19. Paluch, Świercz, Seniuk, Affelt (27:30:32:25)
20. Kawczyński, Bańdur, Hurysz, Seniuk (27:31:34:28)

wyniki za www.speedwaynews.pl