11 maja 2021 roku Klub Sportowy Toruń rozpocznie sprzedaż biletów na mecz eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa. Z racji na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 na Motoarenę tego dnia będzie mogła wejść ograniczona ilość w wielkości 25% pojemności stadionu. 

Dzięki nowym rozporządzeniom od 15 maja 2021 roku na polskie stadiony będą mogli wejść kibice w ilości nie większej niż 25% pojemności stadionu. To oznacza, że podczas meczu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa na trybunach Motoareny pojawią się fani żółto – niebiesko – białych. – Bardzo się cieszymy, że obostrzenia zostały poluźnione i już podczas meczu z Włókniarzem z trybun będziemy słyszeć doping prosto od kibiców, a nie z głośników. Nie ma nic gorszego niż jazda przy pustych trybunach i jest to zdanie zarówno moje jak i zawodników – powiedziała prezes Ilona Termińska.

Najbliższy mecz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa zostanie rozegrany w niedzielę, 16 maja o godzinie 16.30. – Jestem przekonana, że oba zespoły stworzą fantastyczne widowisko, dlatego już teraz bardzo gorąco zachęcam do zakupu biletów oraz głośnego dopingu w najbliższy weekend. Zawodnicy jak na razie spisują się bardzo dobrze, dlatego też wierzę, że wspólnie, pomimo małej mniejszej ilości kibiców na trybunach, stworzymy niezapomniany spektakl. Pamiętajmy, że jesteśmy #RazemSilniejsi! – zakończyła prezes toruńskiego Klubu

Sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie rozpocznie się we wtorek, 11 maja o godzinie 08:00. Bilety będzie można zakupić tylko i wyłącznie przez stronę www.kstorun.kupbilety.pl.

Ceny biletów na spotkanie eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Strefy Niebieska 

Bilet Normalny – 50 złotych

Bilet Ulgowy – 40 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

Strefy Zielona 

Bilet Normalny – 40 złotych

Bilet Ulgowy – 30 złotych (do 18 roku życia)

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

UWAGA: Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety. 

#RazemSilniejsi     #ŻyjeMyŻużlem