AKREDYTACJE

Procesy akredytacyjne na wszystkie mecze w sezonie 2023 akredytacje stałe, jak i pojedyncze akredytacje można uzyskiwać za pomocą platformy accredito.com.

Tak jak do tej pory, w PGE Ekstralidze odbywać będą się konferencje prasowe na potrzeby telewizji w Mix Zone TV z udziałem zawodników z każdej drużyny – wskazanych przez telewizję (po jednym przedstawicielu drużyny).

Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym w tym sezonie w PGE Ekstralidze wprowadzone będzie nowe miejsce – Ekstraliga Media Center. To właśnie tam po meczach przedstawiciele mediów będą realizowali wywiady i pracowali na tle specjalnej ścianki w koordynacji z rzecznikami prasowymi gości i gospodarzy oraz sztabami szkoleniowymi i zawodnikami. Tak jak do tej pory, w PGE Ekstralidze odbywać będą się konferencje prasowe na potrzeby telewizji w Mix Zone TV z udziałem zawodników z każdej drużyny – wskazanych przez telewizję (po jednym przedstawicielu drużyny). Zawodnicy nie uczestniczący w tej aktywności będą musieli pozostawać do dyspozycji mediów przez co najmniej 30 minut po zakończeniu ostatniego biegu (w Ekstraliga Media Center).

Przed każdą rundą PGE Ekstraligi, gospodarze (organizatorzy) będą zobowiązani do przeprowadzenia przedmeczowej konferencji prasowej (online lub stacjonarnie) zgodnie z terminarzem rozgrywek, z udziałem co najmniej jednego zawodnika i trenera gospodarzy oraz zapewnić zdalne połączenie/nagranie z zawodnikiem lub przedstawicielem sztabu szkoleniowego gości. Komunikacja dotyczące terminów i zgłoszeń będzie również prowadzona za pośrednictwem accredito.com i rzeczników prasowych.

Rzecznik prasowy klubu w sezonie 2023:

Róża Koźlikowska, email: roza.kozlikowska@speedway.torun.pl