Justin Stolp i Aleks Rydlewski wystartowali w kolejnych zawodach z cyklu Nice Cup, które rozegrano w Ostrowie Wlkp. Lepiej spisał się Stolp, który zdobył siedem punktów, a Rydlewski wywalczył trzy “oczka”. Turniej wygrał Łotysz Francis Gusts – zawodnik Lokomotivu Daugavpils.

Klasyfikacja:
1. Francis Gusts – 15 pkt
2. Kacper Grzelak – 13 pkt
3. Aleksander Grygolec – 12 pkt
4. Sebastian Szostak – 12 pkt

Grupa 1:
1. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 10 (3,2,3,2)
2. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź) – 10 (2,3,2,3)
3. Damian Lotarski (MrGarden GKM Grudziądz) – 10 (2,2,3,3)
4. Denis Zieliński (MrGarden GKM Grudziądz) – 8 (1,3,1,3)
5. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 8 (1,2,3,2)
6. Kacper Łobodziński (MrGarden GKM Grudziądz) – 7 (3,1,1,2)
7. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 6 (3,3,w,0)
8. Fabian Ragus (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 6 (2,1,2,1)
9. Ricards Ansviesulis (Lokomotiv Daugavpils) – 3 (0,u,2,1)
10. Kamil Pytlewski (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 1 (0,1,d,0)
11. Nikodem Bartoch (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 1 (1,d,0,-)
12. Maksymilian Śledź (Motor Lublin) – 0 (0,u,w,u)

Grupa 2:
1. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 11 (3,3,2,3)
2. Francis Gusts (Lokomotiv Daugavpils) – 11 (3,2,3,3)
3. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) – 8 (2,t,3,3)
4. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 7 (1,1,3,2)
5. Justin Stolp (eWinner Apator Toruń) – 7 (2,2,1,2)
6. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) – 5 (2,3,ns,ns)
7. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 4 (1,3,w,-)
8. Wiktor Firmuga (Motor Lublin) – 4 (1,0,2,1)
9. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 3 (3,-,-,-)
10. Aleks Rydlewski (eWinner Apator Toruń) – 3 (1,u,-,2)
11. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 2 (0,2,w,d)
12. Mikołaj Czapla (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 0 (w,w,-,-)
13. Nile Tufft (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 0 (u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Grzelak, Ragus, Krawczyk, Śledź
2. Łobodziński, Lotarski, Bartoch, Pytlewski
3. Dul, Grygolec, Zieliński, Ansviesulis
4. Pludra, Stolp, Rempała, Tufft (u4)
5. Szostak, Pióro, Poczta, Czapla (w/u)
6. Gusts, Konieczny, Rydlewski, Sadurski
7. Grygolec, Grzelak, Łobodziński, Bartoch (d/st)
8. Zieliński, Krawczyk, Pytlewski, Ansviesulis (u)
9. Dul, Lotarski, Ragus, Śledź (u4)
10. Poczta, Sadurski, Pludra (ns), Czapla (w/u)
11. Szostak, Gusts, Firmuga, Konieczny (t)
12. Pióro, Stolp, Rempała, Rydlewski (u2)
13. Grzelak, Ansviesulis, Pytlewski (d3), Śledź (w/u)
14. Krawczyk, Ragus, Łobodziński, Dul (w/u)
15. Lotarski, Grygolec, Zieliński, Bartoch
16. Gusts, Szostak, Stolp, Firmuga
17. Rempała, Firmuga, Rydlewski (ns), Poczta (w/u)
18. Konieczny, Pióro (u/ns), Sadurski (w/su), Czapla (ns)
19. Lotarski, Łobodziński, Ansviesulis, Dul
20. Zieliński, Krawczyk, Śledź (u3), Bartoch (ns)
21. Grygolec, Grzelak, Ragus, Pytlewski
22. Gusts, Rydlewski, Poczta (ns), Pióro (ns)
23. Konieczny, Stolp, Firmuga, Czapla (ns)
24. Szostak, Rempała, Sadurski (d3), Pludra (ns)
Finał. Gusts (4), Grzelak (3), Grygolec (2), Szostak (1)

wyniki za www.sportowefakty.wp.pl